Евакуаційні потяги в Україні: напрямки та розклад рейсів 15 березня

15.03.2022, 04:00 Переглядів: 2 808

 

Укрзалізниця ввела стабільний графік курсування поїздів до переходу на літній час 27 березня

Від початку російського вторгнення в Україну Укрзалізниця щодня виконує евакуаційні рейси, щоб допомогти громадянам виїхати з міст, які потрапляють під обстріли агресора.

Укрзалізниця ввела стабільний графік курсування поїздів до переходу на літній час 27 березня. Додаткові евакуаційні рейси за потреби призначатимуться щоденно, про них ми повідомлятимемо додатково.

У вівторок, 15 березня, потяги по станції Київ курсуватимуть за таким розкладом (даний розклад буде дійсний до 27 березня 2022):

  • 1:36 – №17/18 Ужгород – Харків-Пас.
  • 1:36 – №15/16 Рахів – Харків-Пас.
  • 2:30 – №21/22 Трускавець – Харків-Пас.
  • 3:42 – №21/22 Харків-Пас. – Трускавець
  • 4:01 – №130/129 Ворохта – Кременчук
  • 4:01 – №149/150 Чернівці – Полтава Півд
  • 5:40 – №114/113 Львів – Лиман
  • 5:40 – №142/141 Львів – Лиман
  • 8:00 – №705 Дарниця – Львів
  • 11:46 – №45/46 Ужгород – Краматорськ
  • 13:09 – №114/113 Лиман – Львів
  • 13:09 – №142/141 Лиман – Львів
  • 14:07 – №749/750 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 14:25 – №769/770 Київ-Пас – Кам’янець-Подільський
  • 14:25 – №757/758 Київ-Пас – Могилів-Подільський
  • 15:02 – №55/56 Київ-Пас – Рахів
  • 17:07 – №743 Дарниця – Львів
  • 17:09 – №13/14 Київ-Пас – Солотвино
  • 17:42 – №790/789 Київ-Пас – Кропивницький
  • 17:42 – №792/791 Київ-Пас – Кременчук
  • 18:30 – №81/82 Київ-Пас – Ужгород
  • 19:06 – №43/44 Київ-Пас – Івано-Франківськ
  • 19:13 – №67/68 Київ-Пас – Варшава
  • 19:48 – №95/96 Київ-Пас – Рахів
  • 20:12 – №49/50 Київ-Пас – Трускавець
  • 20:21 – №57/59 Київ-Пас – Ворохта
  • 20:21 – №60/58 Київ-Пас – Чоп
  • 21:07 – №38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 21:08 – №29/30 Київ-Пас – Ужгород
  • 21:15 – №105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 21:22 – №98/97 Київ-Пас – Ковель
  • 21:28 – №76/75 Київ-Пас – Кривий Ріг-Головний
  • 21:33 – №130/129 Кременчук – Ворохта
  • 21:33 – №149/159 Полтава Півд – Чернівці
  • 21:50 – №15/16 Харків-Пас. – Рахів
  • 21:50 – №17/18 Харків-Пас. – Ужгород
  • 22:22 – №7/8 Київ-Пас – Чернівці
  • 22:27 – №45/46 Краматорськ – Ужгород
  • 22:37 – №91/92 Київ-Пас – Львів
  • 22:49 – №138/137 Хмельницький – Лиман
  • 23:46 – №771/772 Київ-Пас – Хмельницький

Рейси по станції Одеса 15 березня 2022 (даний розклад дійсний до 27 березня 2022)

  • 14:15 – №25/26 Одеса-Головна – Рахів
  • 18:13 – №78/77 Одеса-Головна – Ковель
  • 18:22 – №38/36-35/37 Одеса-Головна – Пшемисль
  • 20:49 – №136/135 Одеса-Головна – Чернівці
  • 21:31 – №12/11 Одеса-Головна – Львів
  • 22:03 – №105/106 Одеса-Головна – Київ-Пас
  • 22:25 – №8/7 Одеса-Головна – Харків-Пас.

Рейси по станції Полтава 15 березня 2022 (даний розклад дійсний до 27 березня 2022)

  • 6:03 – №90/89 Одеса-Головна – Краматорськ
  • 6:03 – №17/18 Ужгород – Харків-Пас.
  • 6:03 – №15/16 Рахів – Харків-Пас.
  • 7:27 – №8/7 Одеса-Головна – Харків-Пас.
  • 8:33 – №1/2 Івано-Франківськ – Краматорськ
  • 15:21 – №149/159 Полтава Півд – Чернівці
  • 17:20 – №15/16 Харків-Пас. – Рахів
  • 17:20 – №17/18 Харків-Пас. – Ужгород
  • 23:20 – №1/2 Краматорськ – Івано-Франківськ
  • 23:42 – №8/7 Харків-Пас. – Одеса-Головна
  • 23:44 – №138/137 Лиман – Хмельницький

Рейси по станції Харків 15 березня 2022 (даний розклад дійсний до 27 березня 2022)

  • 3:46 – №114/113 Лиман – Львів
  • 3:46 – №142/141 Лиман – Львів
  • 5:40 – №114/113 Львів – Лиман
  • 12:06 – №45/46 Краматорськ – Ужгород
  • 15:09 – №15/16 Харків-Пас. – Рахів
  • 15:09 – №17/18 Харків-Пас. – Ужгород
  • 19:27 – №795/796 Харків-Пас. – Дніпро
  • 20:15 – №21/22 Харків-Пас. – Трускавець
  • 20:35 – №138/137 Лиман – Хмельницький
  • 21:08 – № 1/2 Краматорськ – Івано-Франківськ
  • 21:43 – №8/7 Харків-Пас. – Одеса-Головна
  • 22:11 – №90/89 Краматорськ – Одеса-Головна

Рейси по станції Вінниця 15 березня 2022 (даний розклад дійсний до 27 березня 2022)

  • 0:23 – №105/106 Київ-Пас – Одеса-Головна
  • 2:33 – №771/772 Київ-Пас – Хмельницький
  • 3:52 – №105/106 Одеса-Головна – Київ-Пас
  • 4:32 – №49/50 Трускавець – Київ-Пас
  • 9:01 – №138/137 Лиман – Хмельницький
  • 17:15 – №769/770 Київ-Пас – Кам’янець-Подільський
  • 19:38 – №138/137 Хмельницький – Лиман
  • 23:14 – №49/50 Київ-Пас – Трускавець

Рейси по станції Запоріжжя 15 березня 2022 (регулярні до 27.03)

  • 12:20 – №120/119 Запоріжжя-1 – Львів
  • 14:45 – №44717 Запоріжжя-1 – Рахів
  • 16:05 – №86/85 Запоріжжя-1 – Львів
  • 16:05 – №88/87 Запоріжжя-1 – Ковель
  • 21:38 – №37/38 Запоріжжя-1 – Київ-Пас

Рейси по станції Дніпро на 15 березня (регулярні до 27.03)

  • 4:45 – №38/37 Київ-Пас – Запоріжжя-1
  • 5:37 – №86/85 Львів – Запоріжжя-1
  • 5:37 – №88/87 Ковель – Запоріжжя-1
  • 6:23 – №795/796 Дніпро – Харків-Пас.
  • 14:26 – №42/41 Дніпро – Трускавець
  • 16:34 – №44717 Запоріжжя-1 – Рахів
  • 17:49 – №86/85 Запоріжжя-1 – Львів
  • 17:49 – №88/87 Запоріжжя-1 – Ковель
  • 23:11 – №37/38 Запоріжжя-1 – Київ-Пас

Крім того, зі ст. Чоп до ст. Захонь (Угорщина) протягом дня з інтервалом у 3 години курсують 9 пар поїздів.

Графік додаткових євакуаційних потягів на 15 березня

Харків:

  • 10:00 - №239/240 Харків - Львів;
  • 13:00 - №913/914 Харків - Хелм;
  • 16:00 - №247/248 Харків - Дрогобич.

Дніпро:

  • 10:30 - №907/908 Дніпро - Хелм;
  • 12:30 - №228/227 Дніпро - Чоп;
  • 20:00 - №234/233 Дніпро - Чоп.

Кривий Ріг:

  • 11:00 - №219/220 Кривий Ріг - Чоп.

Додаткові рейси також відправляться з Лозової до Львова о 13:00, з Краматорська до Львова о 16:00, із Запоріжжя до Ковеля о 16:05, з Одеси до Ужгорода о 22:32 та з Києва до Хелма о 19:13.

Актуальний графік регулярних поїздів на наступний день оновлюється щодня близько 00:00 на сайті uz-vezemo.com.


15 березня по станції Полтава-Південна курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Полтава – Крюків – Полтава
  • Полтава – Огульці – Полтава
  • Полтава – Лозова – Полтава
  • Полтава – Кременчук – Полтав
  • Полтава – Ромодан – Полтава
  • Полтава – Кобеляки – Полтава
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх