Адмінкомісії при міськвиконкомі нададуть право штрафувати за порушення правил карантину

15.02.2022, 12:02 Переглядів: 2 235 Коментарів: 1

 

Штраф може сягати від 170 до 170 тисяч грн

Відповідний проєкт рішення міськвиконкому сьогодні оприлюднений на порталі міської ради. Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради планується надати повноваження адміністративної комісії при міськвиконкомі на розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 443 КУпАП.

У проєкті йдеться про необхідність «дотримання адміністративного законодавства України в частині порушення правил щодо карантину людей та зменшення розповсюдження гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Зазначена стаття за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил та норм передбачає накладання штрафу на громадян у розмірі від однієї до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто від 17 до 34 тис. грн, а на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (34 000 – 170 000 грн).

За перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту передбачається накладення штрафу у розмірі від десяти до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 255 грн.

 

Автор: Віктор Крук
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 1

1 031
15 лютого 2022 13:54

Невже це все ,взагалi не суперечить статтям Конституції ?

-64 в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень 

-33 якою гарантується свобода вільного пересування. 

-29 про право на свободу та особисту недоторканність. 


18 1

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх