«Кремінь» провів перший контрольний матч у 2022 році

30.01.2022, 17:41 Переглядів: 4 160

Кременчуцька команда зіграла на виїзді

Сьогодні, 30 січня, футбольний клуб «Кремінь» провів перший контрольний матч у цьому році. Підопічні Романа Локтіонова зіграли у Харкові з першоліговим «Альянсом». Через негоду матч перенесли з Сум до Харкова. Гра відбулася на тренувальному полі академії ФК «Металіст».

Гра тривала три тайми по 30 хвилин. На жаль, наші хлопці поступилися з рахунком - 0:2. У ворота «синьо-білих» забили гравці Осадчий (27 хв) та Сидоренко (46 хв).

«Альянс» (Липова Долина) - «Кремінь» (Кременчук) - 2:0
Голи: Осадчий 27, Сидоренко 46
«Кремінь» (1 тайм): Єрмолов, Пилипенко, Сидоренко, Галата, Кучеренко та 6 ГНП
«Кремінь» (2 тайм): Єрмолов (Третяк 70), Товкач, Ульянов, Сейтхалілов, Молько (ГНП 75), Алізаде та 5 ГНП

*ГНП - гравець на перегляді

Цим матчем кременчуцька команда завершує перший збір. 1 лютого «Кремін-2» у Горішніх Плавнях зіграє з «Гірник-Спортом» в рамках Кубку Пожечевського, а 2 лютого «Кремінь» прийме вдома «Стандарт».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК Альянс