Літнім людям розповіли про цифрові інновації: розіслали 3 мільйони брошур

17.01.2022, 07:25 Переглядів: 1 133

 

У листівках розповіли про безоплатне навчання цифровій грамотності на платформі «Дія.Цифрова освіта» та про те, як користуватися державними послугами онлайн

Міністерство цифрової трансформації провело інформаційну кампанію з цифрової освіти серед людей поважного віку в регіонах. Для комунікації вибрали традиційний для цієї аудиторії формат друкованих інформаційних матеріалів. У листівках розповіли про безоплатне навчання цифровій грамотності на платформі «Дія.Цифрова освіта» та про те, як користуватися державними послугами онлайн.

Кампанія пройшла в рамках «Проєкту підтримки Дія», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. Серед українських родин через «Укрпошту» поширили 3 мільйони листівок про державні послуги та освітні продукти.

Також бібліотеки-хаби цифрової освіти отримали паки з брендованою продукцією для комунікації цифрової освіти серед відвідувачів. Поширення саме друкованої продукції дає можливість донести інформаційні меседжі до різноманітних категорій населення. Близько 20% всіх користувачів порталу — це громадяни віком 55+ років. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх