Ferrexpo впроваджує політику з протидії домашньому насильству

16.12.2021, 11:33 Переглядів: 1 062

 

Полтавський, Єристівський та Біланівський ГЗК постійно працюють над вдосконаленням внутрішніх політик і практик компанії, спрямованих на досягнення цілей сталого розвитку та покращення бізнес середовища

16 листопада компанія Ferrexpo однією із перших компаніи? гірничодобувної галузі приєдналася до глобальної акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства». Мета такої акції - привернути увагу людеи? до питання боротьби із насильством.

В рамках акції в компанії провели:

  • Корпоративне анонімне опитування працівників і працівниць щодо проявів насильства на робочому місці та в родині;
  • Інформаціи?на кампанія з протидіі? насильства;
  • Навчальні семінари з протидіі? різним проявам насильства.

Щоб підтримати працівників та працівниць у питаннях запобіганню та протидії будь-якому прояву насильства у компанії Ferrexpo на постійній основі діє лінія психологічної підтримки, куди можна звернутись за консультацією. Також юристи компанії можуть надавати внутрішні консультації з юридичних питань, коли людина має таку необхідність.

Спатар Дмитро Миколайович, Перший заступник голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК», Амбасадор з гендерних питань групи Ferrexpo:

- Ми хочемо, щоб наші співробітники і співробітниці знали, які бувають прояви насилля, могли вчасно це виявляти і розуміти, як протидіяти. Насильство буває різним: фізичним, емоціи?ним, економічним, психологічним. Але якщо про нього не говорять, це не означає, що насильства не існує. Вже в цьому році ми розпочинаємо розробку Політики протидіі? насильству. Ми впевнені, що ці заходи сприятимуть розвитку недискримінаціи?ноі? культури на нашому підприємстві та стануть ще одним проявом турботи про наш великий колектив.

Саприкіна Марина Анатоліївна, директорка Центру «Розвиток КСВ»:

- Тема протидії домашньому насильству є складною, але, піднімаючи її, організація демонструє, що в позитивних і непозитивних речах ми надаємо підтримку й турботу. Це дорогого коштує, тому що тільки в таких компаніях люди почувають себе в безпеці. ПрАТ «Полтавський ГЗК» - це саме така компанія. Протягом цих 16 днів працівники і працівниці відмітили, що тема важлива й у них є, з ким поділитися отриманою інформацією. Політика з протидії насильству, що наразі розробляє компанія, допоможе створити засади для системних заходів, які змінять життя людей в компанії і місті на краще.
Автор: на правах реклами

Підтримай Кременчуцький ТелеграфЪ

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 18 від 5 травня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх