У Кременчуці завтра, 18 листопада, на 8.00 скликають мітинг перед мерією за те, щоб діти не ходили до школи, а сиділи вдома, доки не стабілізується ситуація з коронавірусом. Пост гуляє у фейсбуку.

 

Він з’явився після повідомлення міського голови про відновлення навчання для всіх школярів.

 

Автор повідомлення про батьківський мітинг у Кременчуці — мешканець Горішніх Плавнів Григорій Галалей.

  

Розповсюджувати його кинувся користувач із аватаркою хамелеона, стрічка якого забита новинами про добрі справи нардепа Шаповалова і репостами новин про добрі справи мерії. Коментатори, в основному — теж з «картинками» замість фото. Усе це дуже схоже на роботу ботоферми.

 

Нагадаємо, батьківська спільнота неодноразово вимагала від мерії відновити навчання хоча б для учнів 1-4 класів, апелюючи тим, що навчання молодших школярів дозволено навіть у червоній зоні.

facebook x telegram whatsapp viber