Галата на «голодному пайку» та рятівний Ульянов: «Кремінь» програв «ВПК-Агро»

31.10.2021, 17:29 Переглядів: 2 521

Кременчуцька команда продовжила серію без перемог

Сьогодні, 31 жовтня, футбольний клуб «Кремінь» у Дніпрі зіграв з «ВПК-Агро». Для тренера «синьо-білих» Романа Локтіонова це був дебютний матч на тренерському містку. На жаль, «Кремінь» 8 поспіль матчів не знає смаку перемог.

«ВПК-Агро» (Вишневе) – «Кремінь» - 2:0

Голи: Є.Шевченко 9, Льопа 20

«ВПК-Агро»: Махновський, Вісенте (Сухар 77), Є.Шевченко, Пашаєв, Тарадуда, Палюх, Насіменто, Литвиненко (Дудік 68), Будняк (Наполов 54), Льопа (Косовський 79), Яровенко (Колесник 85). Запасні: Бабічин, Слива, Хубутія, Д.Шевченко. Головний тренер: Олександр Грицай

«Кремінь»: Єрмолов, Бєлоусов, Головко, Орел (Навроцький 64), Ульянов, В.Сидоренко, Бойко, Сейтхалілов, Мурашов (Білоус 73), Авер'янов (Галоян 56), Галата. Запасні: Мирний, Курелєх, Товкач, Бичков, Молько. В.о. головного тренера: Роман Локтіонов

Попередження: Бєлоусов 80, Ульянов 81

У ВПК-Агро через дискваліфікацію матч пропустив півзахисник Лука Коберідзе, а Кремінь не міг розраховувати на хавбека Ігоря Кошмана. Цікаво, що матч проходив без глядачів через карантинні обмеження.

Вже на перших хвилинах матчу господарі вийшли вперед: Литвиненко з кутового віддав пас у штрафний майданчик, де Шевченко відправив м'яч у дальній кут воріт - 1:0. За хвилину Яровенко міг подвоїти рахунок, проте Головко надійно зіграв у захисті. ВПК-Агро продовжував брати в облогу ворота Кременя. На 20 хв «аграрії» подвоїли рахунок - вихованець кременчуцького футболу Дмитро Льопа з воротарської лінії пробив повз Єрмолова — 2:0.

У другому таймі команди обмінялися моментами, але рахунок на табло залишився незмінним. В «синьо-білих» на 52 хв мав шанс Максим Авер’янов, але він пробив вище воріт господарів. Шанс мав й Сидоренко, який на жаль махнув повз м’яч. У господарів було більше шансів: Льопа пробивав у кут воріт, роботи голкіперу додав і Литвиненко, який пробивав головою. Яровенко в чужому штрафному прийняв нестандартне рішення і пробив п’ятою – м’яч пролетів повз воротаря, але вже з лінії його виніс Ульянов. Попри не виразну гру Кременя коментатори відзначили гру нападника Кременя Дениса Галати, який перебував на «голодному пайку». У результаті ВПК-Агро перемагає з рахунком 2:0 і порівнюється за очками з Кремнем, оминаючи кременчужан у турнірній таблиці.

16 "Ужгород" 16 2 3 11 13-37 9

Кременчужани завершили вояж із 4 матчів, і 6 листопада вдома приймуть «Краматорськ». Матч розпочнеться на стадіоні «Кремінь-Арена» о 13.15.