«Кремінь» зазнав розгромної поразки у Хмельницькому

19.09.2021, 19:29 Переглядів: 2 458

Кременчуцька команда опускається в турнірній таблиці

Сьогодні, 19 вересня, футбольний клуб «Кремінь» у Хмельницьку зазнав розгромної поразки з рахунком – 4:1. У підсумку «Поділля» завоювало 130 перемогу у Першій лізі.

«Поділля» - «Кремінь» - 4:1

Голи: Карпенко 54, 74, Пріхна 65, Савошко 78 - Панчишин 62

Попередження: Мораренко 20, Пріхна 79 - Галата 21, Бичков 50, Кошман 75, Бєлоусов 87

«Поділля»: Кучеренко, Пернацький, Веремієнко, Корохов, Цибульник, Пріхна (Прильопа 85), Савошко (Панасенков 90), Морговський, Островський (Ващишин 75), Мораренко (Матвєєнко 81), Карпенко (Коваль 75). Запасні: Алессіо, Волинець, Каверін. Головний тренер: Віталій Костишин

«Кремінь»: Мирний, Курелєх, Головко, Орел, Бєлоусов, Панчишин, Сейтхалілов (Навроцький 80), Бичков, Кошман (Білоус 85), Бойко, Галата. Запасні: Старченко, Алізаде, Молько, Авер’янов, Товкач. Головний тренер: Ігор Столовицький

Команди початок гри провели «розвідку боєм»: «Поділля» грало першим номером, а «Кремінь» намагався пройти на контратаках. В середині першого тайму «Кремінь» створив кілька небезпечних моментів біля воріт господарів. Спочатку небезпечно пробивав Богдан Бичков, Ігор Кошман пробив повз штангу, а до перерви Денис Галата прострелив вище воріт.

У другому таймі «Поділля» пішов у наступ, проте першими небезпечний момент створили «синьо-білі», коли Бичков з-за меж штрафної стряхнув поперечину. Не забиваєш ти – забивають тобі, й за кілька хвилин господарі відкрили рахунок. Карпенко після передачі Пріхни пробив у кут не залишивши шансів Мирному – 1:0. Команда Костишина після забитого гола не зупинилася і побігла на куражі забивати ще, але Карпенко зовсім трохи не встиг замкнути подачу Савошка з кутового.

Хоч кременчужани пропустили, але на хвилину їм посміхнулася вдача й вдалося зрівняти рахунок. Невдала подача Бойка, й після серії рикошетів м’яч відлетів точно на голову Панчишину, який без роздумів відправив м’яч у сітку – 1:1. Не встигли команди оговтатися, як «Поділля» вийшло вперед.

Спочатку Пріхн з подачі Островського розстріляв ворота «Кременя», а згодом Карпенко сильним ударом збільшив перевагу. Під час передачі м’яча від Мораренка до автора голу один із захисників «Кременя» лежав на полі, що «завадило» нападнику опинитися в офсайді. На 78 хвилині «Поділля» довело справу до розгрому - Савошко замкнув передачу партнера по команді – 4:1.

- Важко щось коментувати після гри, яку програли, ще й з великим рахунком. У другому таймі пропустили, знайшли в собі сили відігратися, а потім в захисті зіграли дуже погано, включаючи воротаря. Розсипалися, через що пропустили ще три голи. «Не від хорошого життя» ми змінили переможний склад, які грали з «Агробізнесом» – три футболісти травмовані, - зауважив після гри головний тренер Кременя Ігор Столовицький.

Нагадаємо, що у попередньому турі кременчуцький «Кремінь» переміг «Агробізнес» з рахунком – 3:1. Вихованця Дениса Галату визнали найкращим молодшим гравцем туру.

«Кремінь» - «Агробізнес» (Волочиськ) 3:1

Голи: Бойко 51, Панчишин 56, Галата 87 - Черненко 8, пенальті

Попередження: Головко 60 - Думанюк 59, Юхимович 72

Вилучення: Юхимович (73, друга жовта)

«Кремінь»: Мирний, В.Сидоренко (Курелєх 42), Головко, Орел, Бєлоусов, Панчишин, Сейтхалілов (Бичков 88), Авер’янов (Кошман 57), Бойко, Галоян (Мурашов 57), Галата (Навроцький 90+1). Запасні: Старченко, Д.Сидоренко, Пилипенко, Алізаде, Молько, Білоус. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Агробізнес»: Мозіль, Слотюк, Юхимович, І.Когут, Ємаєв (Бойчук 46), Вербний, Думанюк, Синиця (Семенюк 63), М.Когут, Груша (Гудзінський 78), Черненко (Семенець 30). Запасні: Артим. Головний тренер: Олександр Чижевський

1 "Металіст" 9 8 1 0 23-4 25
2 "Кривбас" 9 6 2 1 21-8 20