Кабмін розгляне черговий законопроєкт про реконструкцію застарілого житла

22.06.2021, 12:02 Переглядів: 1 728 Коментарів: 3

 

Для участі будинку в програмі реконструкції достатньо буде згоди 75% мешканців

Протягом останніх 20 років приймалося багато програм з реконструкції житлового фонду, проте всі вони закривалися через нестачу фінансування. І зараз мінрегіон розробив зміни до Закону про комплексну реконструкцію застарілого житлового фонду та направив їх на розгляд Кабміну.

Документ вже пройшов громадські слухання, його погодили центральні органи виконавчої влади. Згідно проєкту, органи місцевого самоврядування мають провести інвентаризацію застарілого житлового фонду, результати якої стануть основою для розробки програм і проєктів комплексної реконструкції кварталів. Для погодження рішення про реконструкцію достатньо буде згоди 75% власників житла.

Фінансування реконструкції планується за рахунок державного і місцевого бюджетів, інвесторів забудовників, підприємств і організацій, на балансі яких знаходяться об’єкти нерухомого майна. Обов’язково має бути сформований реєстровий житловий фонд для тимчасового переселення жителів кварталів, що реконструюються.

Коментарі: 3

1 074
22 июня 2021 12:09

Юлькина мертвая тема....какой фонд для отселения? Бред. Вы воду не можете организовать, а тут отселение и ремонт кварталов....


22 0
550
1
22 июня 2021 16:56

пенсіонерам немає за що пенсії виплачувати, а де брати кошти на нове чи реконструйоване помешкання? Ну, хіба, що буржуїв трусити, як в 17 році.


8 3
1 074
22 июня 2021 21:28

Цитата: Туся
буржуїв трусити,
взять все , да и поделить, делов то!


2 3

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх