Червона для Олійника: «Кремінь» в бою розписав мирову з «Альянсом»

12.06.2021, 19:29 Переглядів: 2 265

Кременчуцька команда посідає передостаннє місце в турнірній таблиці

Сьогодні, 12 червня, футболісти «Кременя» провели бойову гру в Сумах проти «Альянсу». Кременчужани боролися до останнього «вигризаючи» кожен клаптик поля. Першим відкрив рахунок у матчі вихованець «Кременя» Денис Галата, проте за кілька хвилин «Альянс» зрівняв з пенальті. Голкіпер «Кременя» Андрій Олійник вгадав кут, але йому не вистачило кількох сантиметрів, щоб врятувати команду. У другому таймі команди продовжили боротьбу, але рахунок на табло так і залишився 1-1.

У компенсований арбітром час Андрій Олійник отримав попередження, а після фінального свистка - червону картку. Емоції на полі не вщухали, що навіть довелося арбітрам покидати поле у супроводі правоохоронців.

«Альянс» - «Кремінь» - 1:1

Голи: Агапов 43 (пен) – Галата 38

«Альянс»: Єфанов, Герт, Пікуль (к), Неплях, Пісний (Осадчий, 68), Лебеденко (Шпирьонок, 81), Піднебенной (Шарай, 58), Ярошенко, Агапов, Сидоренко ( Лучик, 58), Загинайлов (Зубков, 58). Запасні:  Важинський, Богдан, Шевченко, Меженський. Головний тренер: Юрій Ярошенко

«Кремінь»: Олійник (к), Бєлоусов, Курелєх, Сантос (Мілєсін, 46), Головко, Мягков (Молько, 90), Демченко, Семенов, Бичков, Білоус (Мурашов, 62), Галата. Запасні: Данкович, Пуди, Фернандо, Кривенко. В.о. головного тренера: Сергій Свистун

Попередження: Ярошенко 90, Шпирьонок 90 – Сантос 42, Білоус 59, Мілєсін 65, Олійник 90
Вилучення: Олійник (після гри)

Арбітр – Олександр Афанас’єв (Харків)
Асистенти арбітра – Денис Кєскюла (Дніпропетровська обл.), Кирило Хіміченко (Київська обл.)
Четвертий арбітр – Ярослав Пєсоцький (Суми)
Спостерігач арбітражу. делегат УАФ – Віктор Денисюк (Київська обл.)

Цей матч став останнім для капітана Андрія Олійника. Він у футболці «Кременя» провів 18 сезонів та зіграв у 227 матчах.

Вже на третій хвилині Олійник помилився, Агапов перекидав воротаря, але Курелех встиг до м’яча, зігравши головою – м’яч від поперечини вилетів в поле. А після добивання Олійник уже зіграв надійно. Ось так початок!

Гості відповіли випадом Галати, який на 12-й хвилині з лінії штрафного перекидав Єфанова, але пробив вище воріт. У перші хвилини десь гостріше виглядали гості. Дрібні огріхи спостерігалися в грі Єфанова, а на 21-й хвилині Демченко трохи не вистачило, щоб перекинути кіпера господарів.

На 31-й хвилині міг забивати Демченко, але з його ударом впорався Єфанов. У Альянсу був момент на 36-й хвилині, але Сидоренко не влучив у дальній кут з району штрафного. А на 38-й хвилині Кремень цілком заслужено забив. Бичков промчав по правому флангу, прострілив у штрафну, і Галата в падінні з району 11-метрової позначки забив. 0:1.

Відігралися господарі швидко. Агапов промчав по правому флангу, і того в штрафний завалив Сантос. Агапов сам же реалізував вирок Афанасьєва – 1:1.

Гості почали другий тайм не менш активно, ще один момент був у Демченка, м’яч зрадницьки зрізався з ноги у півзахисника. Господарі додали з 60-ї хвилини, коли Юрій Ярошенко провів ряд замін. Вийшов на поле в тому числі і Стас Шарай, брат якого з нового сезону переходить в Інгулець. На 80-й хвилині у свіжого Лучика був свій момент, але після дальнього удару м’яч пролетів поруч з дальньою стійкою. Але ні йому, ні одноклубникам не вдалося вирвати перемогу. Що, втім, не похитнуло гарного настрою Альянсу, який провів дебютний сезон у Першій лізі на хорошому рівні.

Найкращим молодим гравцем туру став вихованець Кременя Денис Галата
Молодий форвард проводив перший сезон на дорослому рівні – як постійний гравець основної обойми, тож додавав тур за туром. Навесні в кожному матчі в Галати з’являються нагоди забити. І якщо реалізація – справа, яку можна виправити, то те, що Денис правильно діє при атаках, відкривається під передачі, шукає свій шанс, показує, що в нього є перспективи. В Сумах, де Альянс приймав кременчуцьку команду, Галата забив і мав нагоди відзначитися ще. Хоча його команда вилетіла, він зробив усе, щоб прощання вийшло гідним.
Статистика SportArena.com: 23 матчі у чемпіонаті, 1160 хвилин, 2 голи, 1 асист.
- Враження від гри двоякі: зіграли добре, але, на жаль, клуб залишає Першу лігу. Емоції від забитого гола позитивні, але міг би зробити більше, щоб допомогти команді здобути перемогу. У підведенні підсумків сезону залишаються звичайно негативні враження через виліт. У команди було багато гідних матчів з хорошим рівнем гри: нічия з Чорноморцем, гідна поразка від Вереса, ці команди за підсумком вийшли в УПЛ. Не вистачило, напевно, майстерності та удачі, а це невід'ємна частина футболу. Колектив у нас хороший, злагоджений, було приємно разом грати, - розповів Денис Галата.

Центральний півзахисник Олександр Демченко увійшов у символічну збірну туру за версією сайту Спортарена.

- Стадіон «Ювілейний» своїм зарубіжним виглядом і високими трибунами часто мотивує гостей, ось і Кремінь дав справжній бій більш успішному Альянсу в заключному матчі перед вильотом за спортивним принципом. Відзначаємо Демченка, який зіткнувся з однією з найбільш кваліфікованих середніх ліній команд-середняків турніру. Олександр був безпосереднім учасником багатьох атак, у першому таймі міг двічі відкривати рахунок, мав нагоду забивати і після перерви. Демченко добре зв’язував гру кременчужан – саме з його передачі почалася результативна комбінація, в ході якої м’яч під удар отримав Бичков.

16 "Кристал" 30 3 4 23 21-61 13

У підсумку «Кремінь» посідає передостанню сходинку в турнірній таблиці й покидає Першу лігу за спортивним принципом. З 13 червня «Кремінь» з глобальними кадровими змінами пішов у відпустку.