У Кременчуці діє виставка картин Емми Андрієвської, чиї казки діти вивчають у 6 класі

17.06.2021, 07:07 Переглядів: 2 249 Коментарів: 1

 

Виставка «Емма 90» присвячена 90-річному ювілею української художниці та письменниці, яка мешкає у Мюнхені

До 15 серпня у малому залі Кременчуцької художньої галереї діятиме персональна виставка живопису лауреатки Шевченківської премії Емми Андрієвської. Вона присвячена 90-річному ювілею мисткині зі світовою славою і має назву «Емма 90».

Емма Андрієвська – українська художниця і письменниця, певний час жила в Нью-Йорку, а зараз мешкає в Мюнхені. Виставки авторки експонувалися в багатьох галереях світу, а школярі у 6 класі вивчають її казки-притчі.

Вона ніколи не жила в Кременчуці, проте її роботи потрапили до міської галереї у 2019 році завдяки знайомству пані Андрієвської з Оксаною Бойко.

- Коли я навчалася в Мюнхені, ми з нею познайомилася, і два роки тому знову зустрілися. Художниця показала мені свою творчість, а я розказала, що працюю в галереї. І вона радо відгукнулася – подарувала свої картини, навіть оплатила дорогу, щоб транспортувати свої твори, – говорить директорка міської галереї Оксана Бойко.

Емма Андрієвська є представницею українського модерну. Особливістю техніки художниці є те, що вона накладає акрил на полотно кількома шарами – може бути до 25 шарів на одній картині.

 

Директорка галереї вважає, що кожен зможе знайти відгук у фантастичних роботах мисткині, адже для Кременчука ця експозиція – то справжній «культурний вибух».

Кременчуцька міська художня галерея працює:

  • середа – п'ятниця з 11.00 до 18.00;
  • субота – неділя з 11.00 до 18.30;
  • понеділок, вівторок – вихідні.
Фото: Артем Коваленко
Автор: Катерина Турубара Фото: Артем Коваленко

Коментарі: 1

144
17 июня 2021 10:31

"...українська художниця і письменниця з України." Интересно звучит. А бывают украинские писатели не с Украины? Если скажете "Да" - то это как-раз про неё. 


1 1

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх