Зупинка матчу через фаєри пішла на користь: «Кремінь» вперше у цьому році завоював перемогу

26.05.2021, 18:59 Переглядів: 2 598

«Синьо-біла» дружина зіграла на виїзді у Херсоні

Сьогодні, 26 травня, футболісти «Кременя» завоювали першу перемогу в 2021 році. У матчі з херсонським «Кристалом» підопічні Сергія Свистуна здобули перемогу з рахунком - 2:1.

«Кристал» - «Кремінь» - 1:2

Голи: Семенов 45, Курелєх 76 - Вакуленко 60

«Кристал»: Кліщук, Максименко, Логінов, Кіричук (Синиця, 59), Лаптєв, Крутін (Ходаковський, 69), Сорокин, Тарасенко (к) (Біденко, 80), Цибульський, Кателін (Вакуленко, 59), Клюєв (Головкін, 59). Запасні: Солдатенко, Шмат, Гогітідзе, Плечій, Тітієвський, Жемчужний. Головний тренер: Вадим Євтушенко

«Кремінь»: Олійник (к), Бичков, Курелєх, Сантос, Мягков, Демченко, Семенов (Мілєсін, 90), Білоус (Кривенко, 88), Мурашов (Фернандо, 69), Молько (Івахно, 46), Галата (Дудка, 83). Запасні: Данкович, Пуди. В.о. головного тренера: Сергій Свистун

Попередження: Крутін 66, Сорокин 69, Тарасенко 78, Логінов 90+3, Біденко 90+7 – Бичков 69

Головний арбітр: Ігор Бич (Київ)

Арбітри: Олександр Рєка (Одеська обл) і Олексій Гірс (Одеса)

4-й арбітр: Пасхал І.Ю. (Херсон)

Спостерігач арбітражу: Возняк С.І. (Миколаїв)

«Кремінь» розпочав гру першим номером: атакував через фланги та робив передачі у штрафну. А ось господарі шукали щастя на контратаках. Першими небезпечний момент створили «синьо-білі», коли Богдан Бичков увірвався у штрафний майданчик, але пробив головою вище воріт. За кілька хвилин з-за меж штрафної пробивав Владислав Молько, але надійно зіграв воротар «Кристалу». «Кремінь» продовжив тиск на ворота суперників. Спочатку Мурашов пробив повз ворота, а до перерви кременчужани змогли забити «гол у роздягальню». Після розіграшу стандарту навісили у штрафну, де Семенов влучив у ворота – 1:0. Таким чином, «Кремінь» перервав безгольовий серіал у Першій лізі довжиною у 323 хвилини.

У другому таймі херсонці почали грати активніше, на що «Кремінь» відповів дальнім ударом Сергія Білоуса. Тренерський штаб «Кристала» провів заміну й випустив на поле Вакуленка. «Кристал» не прогадав, адже Вакуленко став тим джокером, який зрівняв рахунок й подарував надію херсонцям на кілька хвилин.

В середині тайму після зіткнення в центрі поля, вболівальники «Кристала» спочатку запустили фаєра та димові шашки, а згодом вибігли на поле. Матч довелося зупинити на кілька хвилин поки фанати не покинули поле.

Вимушена перерва пішла на користь кременчужан. Після розіграшу кутового м’яч відлетів до Валерія Курелєха, а той пробив у ворота «Кристалу». Кліщук витягнув м’яч, але вже із-за меж воріт – 1:2. «Кремінь» завойовує першу перемогу в цьому році й впритул наблизився до «Прикарпаття».

У другому таймі ультрас Кристалу вибіг на поле, через що довелося затримати матч

Автор першого голу «Кременя» Дмитро Семенов після гри поділився своїми враженнями:

- Голи - це заслуга всієї команди. Емоції позитивні, довго не могли виграти і думаю в психологічному плані нам зараз полегшає.
Для нас зараз кожна гра як остання. Тому на решту ігор маємо виходити з таким же переможним настроєм.
З приводу сутички з суперником - нічого особливого, звичайні ігрові моменти. Всі хочуть вигравати і з цього так трапляється.

Зараз буде пару вихідних із новими силами будемо готується до наступної гри.

Капітан «Кременя» Андрій Олійник після гри з «Кристалом» зазначив:

- Намагалися пресингувати і надавати супернику простору для контролю м’яча. Напевно не все вийшло, що хотіли і реалізація знову підводила. Вдалося забити лише з кутового. Другий тайм звісно прагнули більш надійно зіграти в обороні, але не вийшло. Постійно ловили нас на контратаках і дуже небезпечно «Кристал» вибігав в атаку і створював моменти. Саме так і забили нам гол, було ще декілька схожих моментів.
Момент коли вболівальники вибігли на поле - як на мене, не вплинув гру. Гра продовжилась таким самим сценарієм. Дуже раді, що вдалося забити і другий зі стандарту й здобути таку жадану перемогу.
Андрій Олійник додав, що наступного дня, 27 травня, команда проведе тренування, а після отримає вихідний. Нагадаємо, що наступний матч лише 5 червня. Початок гри о 17.30 на стадіоні Кремінь-Арена.

Man of the Match: Валерій Курелєх (Кремінь)
Став автором переможного голу, здорово підключившись до кутового удару своєї команди і опинившись в потрібному місці в потрібний час. Хто знає, можливо, на фініші чемпіонату саме м’яч Курелєха стане вирішальним для Кременя в боротьбі за збереження прописки у Першій лізі.

"Перемога додасть впевненості у наших силах": Олександр Демченко увійшов у збірну 28 туру
Центральний півзахисник Кременя Олександр Демченко увійшов у збірну туру за версією сайту Спортарена.

«Дуже непростий матч провів Кремень в Херсоні - якщо суперник вже вилетів і може через решту матчів готуватися до наступного сезону, то гостям потрібні були очки й перемога. Це вдалося зробити завдяки самовідданій і вольовій грі всієї кременчуцької команди. Особливо відзначаємо Демченко, який виконав багато роботи в середині поля і вдало виконував стандарти. Власне, обидва голи відбулися після його кутових».

- Враження від матчу залишилися дуже хороші. Оскільки нарешті ми спромоглись отримати довгоочікувану перемогу. Так як ми перемогли, то основну задачу нам вдалось виконати. А те що не вдалось, то ми вже розберемо з командою та тренерами на теорії.
Думаю, що ця перемога додасть впевненості у наших силах. Акцент у нас завжди один - це результат і хороша гра. Тому нічого змінюватись не буде. Настрій бойовий, адже по-іншому, не може бути, - поділився вражееннями після гри Олександр Демченко.

16 "Кристал" 28 2 3 23 18-59 9

5 червня футбольний клуб «Кремінь» прийме харківський «Металіст 1925». Останній домашній матч у сезоні розпочнеться о 17.30 на стадіоні «Кремінь-Арена». Вхід для вболівальників вільний за умови дотримання санітарних норм (дистанції та в масках).

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК Кристал Джерело відео: МФК Кристал