Полтавщина повністю готова до проведення ЗНО-2021 з дотриманням карантинних вимог

17.05.2021, 16:29 Переглядів: 1 276 Коментарів: 1

 

Процес контролюватимуть близько 70 поліцейських та автопатрулі
 

На апаратній нараді, що пройшла 17 травня в Полтавській ОДА, обговорили стан підготовки області до проведення ЗНО. Адже цього року в опитуванні візьме участь майже 13 тисяч осіб, а тестування проводитиметься на 71 пункті у 8 округах.


Галина Власюк, заступниця директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, розповіла, що вже здійснили попередній розподіл дезінфікуючих засобів, медичних халатів та захисних щитків.


- Ми закупили 8 522 ізоляційні медичні одноразові халати, 8 522 захисні щитки, 1 313 літрів дезінфікуючих засобів для обробки рук і шкіри, 6 пакунків по 330 одиниць дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь. 18 травня 2021 року очікуємо на поставку, наступного дня все роздамо на пункти тестування, – розповіла пані Власюк.


Також повідомили, що в області під час тестування задіють близько 70 працівників поліції та автопатрулі. А за необхідності організують й супровід учнів на пункти.


Управління ДСНС України у Полтавській області наразі проводить перевірку відповідності правилам пожежної безпеки приміщень, в яких відбуватиметься ЗНО. До 19 травня перевірятимуть наявність засобів гасіння вогню, шляхів евакуації, протипожежного водопостачання.


Також в усіх пунктах проведення ЗНО забезпечать безперебійне електропостачання.

Коментарі: 1

83
18 мая 2021 08:20

А нащо халати? У халатах будуть інструктори під час складання ЗНО? 

І як, цікаво, можна  ізолюватися завдяки їм? 

Краще провітрюйте гарно. 


1 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх