«Кремінь» у «червоному» Києві програв «пивоварам»

31.03.2021, 19:55 Переглядів: 2 070 Коментарів: 1

Кременчуцька команда опускається в турнірній таблиці

Сьогодні, 31 березня, футболісти «Кременя» у Києві поступилися «Оболоні» з рахунком - 0:3. Наші хлопці вирушили до столиці, яка зараз знаходиться у «червоній зоні». Матч проходив без вболівальників.

«Оболонь» - «Кремінь» - 3:0

Голи: Мате 28, Мурза 45+1, Слободян 70

«Оболонь»: Литвиненко, Глошардін (Голіков, 77), Прокопенко, Безуглий, Мате, Майданевич ( Мединський, 67), Мурза (Галоян, 77), Савченко (Слободян, 61), Лобов, Матяж (к), Щебетун (Скидан, 71). Запасні: Фастов, Тюрін, Бровченко, Рафальський. Головний тренер: Павло Яковенко

«Кремінь»: Олійник (к), Мягков, Курелєх, Сантос, Бєлоусов, Хоцяновський, Семенов, Демченко, Бичков (Галата, 75), Івахно (Мурашов, 63), Гоменко (Пуди, 63). Запасні: Данкович, Білоус, Молько, Мілєсін. Головний тренер : Олексій Годін

Попередження: Мягков, 22, Бичков, 48, Курелєх, 88

Головний арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький)

Асистенти: Максим Катющев (Одеса) та Сергій Наскалов (Мукачево)

4 арбітр: Сергій Задиран (Київська область)

Спостерігач арбітражу та делегат: Олександр Циганков (Тернопіль)

Початок гри обидві команди провели у боротьбі. Поки на 28 хвилині центрбек Мате у неймовірному ударі прострелив метрів з 40. Він отримав м’яч біля центрального кола, трохи просунувся до воріт гостей й пушкою відправив м'яч у ворота Олійника - 1:0. Вже у компенсований арбітром час Мурза подвоїв рахунок. Артур змістився з лівого флангу й з-за меж штрафного пробив у дальній кут воріт - 2:0.

У другому таймі «Кремінь» намагався відігратися, але щось не виходило у наших хлопців. «Пивовари» натомість, після перерви, довели рахунок до розгромного. Мединчький увірвався з правого флангу, віддав діагональну передачу на Слободяна, а той точним ударом відправив у дев'ятку - 3:0. «Кремінь» до останньої хвилини боровся й намагався забити хоча б гол престижу, проте наприкінці гри Мягков пробив повз ворота.

«У другому таймі ми були більше з м'ячем, але толку з цього майже не було»

- Зрозуміло, що результат матчу не на нашу користь... Якщо взяти загалом по грі, якщо переглянути перші 20-25 хвилин матчу, то я б ніколи не сказав, що ми можемо програти 3:0. Адже була рівна гра, без особливо якихось моментів, як з нашої сторони, так зі сторони суперника. Так, забили скажений м'яч - потрапив з 40 метрів, таке буває, але дуже рідко. Плюс другий м'яч, який надломив нашу команду. Там була помилка, не треба було розігрувати штрафний, а спокійно зіграти вперед зі штрафного і йти на перерву за рахунку - 0:1.

Що у першому, що у другому таймі гра схожа. Може у другому таймі ми були більше з м'ячем, але толку з цього майже не було. У нас було мало загострення попереду... Ми виходимо через пас в центрі поля, наче щось в'яжемо, але немає завершення й загострення в атаці.

Якщо взяти минулу гру з «Гірник-Спортом», то це загалом дві різні гри. Там була агресія в атаці, удари по воротах, то сьогодні цього взагалі не було, воно кудись пропало, - зазначив після гри головний тренер Кременя Олексій Годін.

16 "Кристал" 19 1 2 16 13-41 5

5 квітня «Кремінь» вдома прийме «Верес». Початок матчу о 15.00 на стадіоні «Кремінь-Арена». Матч відбудеться без глядачів.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК Оболонь