30 березня Верховна Рада прийняла законопроект, яким пропонується встановити вартість «пакунку малюка» у розмірі трьох прожиткових мінімумів для дітей до 6 років та визначити кінцеву ціну після проведення аукціону.

Головне питання: чи не впаде у такому разі якість вмісту «пакунку»? Нардеп Андрій Мотовиловець запевняє, що  ні – адже це буде прописано в технічних умовах.

«В результаті ми матимемо зниження видатків з держбюджету. Електронний аукціон вестиме до пониження кінцевої ціни, однак це не матиме жодного негативного впливу на якість товарів», – заявили автори законопроєкту.

Також закон пропонує визначити органи соцзахисту за місцем проживання батьків закладами, які призначають і здійснюють видачу державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

Рішення про прийняття законопроекту підтримало 307 нардепів.

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *