Два вилучення та нервова гра: «Кремінь» у другому таймі втратив перемогу

26.03.2021, 17:00 Переглядів: 3 801

Кременчуцька команда провела перший матч у весняній частині чемпіонату

Сьогодні, 26 березня, футбольний клуб «Кремінь» у першому весняному матчі зустрівся із «Гірник-Спортом». У матчі з двома вилученнями розписали мирову.

Кремінь- Гірник-Спорт - 1:1

Голи: Демченко 22 - Твердохліб 83

Кремінь: Олійник, Мягков, Курелєх, Сантос, Бєлоусов, Хоцяновський, Семенов, Демченко, Бичков (Мілєсін, 84), Івахно (Дудка, 68), Гоменко (Мурашов, 77). Запасні: Данкович, Кривенко, Білоус, Молько, Галата. Головний тренер: Олексій Годін

Гірник-Спорт: Жмурко, Литвяк, Чуєв, Чепелюк (Ігнатьєв, 69), Дмитрук, Дедух, Романов (Якубов, 83), Сьомка, Литовченко (Твердохліб, 60), Чередниченко, Вентура. Запасні: Клімов, Богомаз, Черниш. Головний тренер: Ігор Жабченко

Попередження: Семенов 69, Бєлоусов 75 - Чуєв 25, Вентура 54, головний тренер Ігор Жабченко 56, Дедух 73, Ігнатьєв 76

Вилучення: Дудка 86 - Ігнатьєв 90+1 (друга жовта)

Головний арбітр: Ярослав Пєсоцький (Суми)

Асистенти: Максим Левченко (Кривий Ріг), Микола Близнюк (Харків)

4-й арбітр: Олександр Садовий (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Микола Даневич (Київ)

«Кремінь» у дербі з «гірниками» провів свій перший офіційний матч у 2021 році (був перенесений матч з «Авангардом» через коронавірус у краматорців) й перший офіційний матч для тренерів Олексія Годіна та Романа Локтіонова. На відміну від кременчужан «Гірник-Спорт» зіграв вже третій матч. Цікаво, що всі ці матчі «гірники» провели на «Кремінь-Арені» (наступні домашні ігри плавнівці проведуть у себе вдома на стадіоні «Юність»).

Господарі розпочали матч активніше. На початку зустрічі Івахно пробивав здалеку, але м'яч перевели на кутовий. Вихід віч-на-віч мав Бичко, але воротар «гірників» Жмурко виручив команду. Тиск «синьо-білих» на ворота суперників продовжувався. Після подачі Івахна з кутового Демченко виграв верхову боротьбу та ударом головою переправив м’яч у сітку. До перерви «гірники» запам'яталися ударом  Литвяка та Романова. Проте до перерви рахунок так і залишився 1:0 на користь господарів.

У другому таймі «Кремінь» продовжив контролювати гру. Хороші моменти були у Демченка та Бєлоусова. Потужними ударами також відзначилися Семенов та Хоцяновський. Так, після удару Семенова Жмурко рятуючи команду перевів м'яч на кутовий удар. «Кремінь» добре грав і в атаці, і в захисті, не даючи супернику створити небезпечні моменти біля своїх воріт. На 83 хв «гірники» «прорвали» оборону кременчужан - Литвяк з лівого флангу віддав передачу на Якобова, а той скинув на Твердохліба. Єгор лівою прокинув м'яч у дальній кут воріт – 1:1.

За кілька хвилин «Кремінь» залишився у меншості. Червону картку заробив Дудка, який скосив Твердохліба. Цей момент похитнув команду й дозволив «гірникам» провести ще один небезпечний момент біля воріт Олійника. Богдан Литвяк міг вивести команду вперед, проте м'яч потрапив у поперечину. Вже у компенсований арбітром час Ігнатьєв за симуляцію отримав другу жовту й зрівняв склади.