«Кременчук» виграв битву з Дніпро

14.02.2021, 08:01 Переглядів: 1 854

Кременчуцька команда продовжує серію за набраними очками

Вчора, 13 лютого, хокейний клуб «Кременчук» виграв в гостях у «Дніпра» з рахунком - 3:2. Підопічні Олександра Савицького продовжують серію за набраними очками.

«Дніпро» - «Кременчук» 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)

Шайби: 0:1 Денискін (Дубінін, Коробов), 27:37; 0:2 Гриценко (Яковлєв, Варава), 30:48; 1:2 Каракулько (Гуляєв, Крисанов), 36:51; 1:3 Григорян (Кисельов), 38:32; 2:3 Чернишенко (Ніконов), 41:47.

Дніпро: Петров (Хомутов); Гуляєв - Ратушний, Декало - Сірченко, Афанасьєв (К) - Матусевич, Борисов; Целогородцев - Крисанов - Швецов, Панасенко - Гасніков (А) - Каракулько, Дурдиев - Галеев - Янішевський (А), Никонов - Чернишенко - Болотін.

Кременчук: Давлетшин (Гордюшин); Бабрусев - Григорян, Хришпенц - Алексюк, Грицьких - Толстушко, Яковлєв - Варава; Савченко - Дубінін - Кисельов (К), Созонов - Пукс (А) - Тютченко, Савицький - Гриценко (А) - Смирнов, Коробов - Серанов - Денискін.

Як повідомляє пресслужба кременчуцького клубу, до середини першого періоду обидві команди небезпечно атакували ворота одна одної, але потім ініціативу в свої руки забрали діючі чемпіони України. Підопічні Савицького почали штурмувати володіння Петрова, але переграти голкіпера їм так і не вдалося. «Щукі» також не збиралися відсиджуватися в обороні і кілька разів огризнувся, але Давлетшин у всіх моментах зіграв на висоті - 0:0.

«Дніпро» активно почав другу 20-хвилинку, але «містяни» закинули першими, та й ще двічі поспіль - спочатку Денискін засмутив Петрова, закинувши свою 25 шайбу в сезоні, а через три хвилини Гриценко втік від захисників і подвоїв перевагу команди. Через деякий час «щукам» вдалося скоротити відрив завдяки точному кидку Каракулька. Однак підопічним Тимченко радіти довелося недовго - Григорян сильним кидком знову збільшив відрив до двох шайб.

Початок третього періоду залишилося за господарями - Чернишенко скоротив рахунок в матчі і повернув команду в бій. Але вже з наступними атаками «щук» відмінно справлявся Давлетшин. За кілька хвилин до кінця періоду емоції почали брати верх у хокеїстів, але тут на допомогу прийшли арбітри, які загасили загострення пристрастей. Матч завершився з рахунком 2:3 на користь «Кременчука».