«Кремінь» в боротьбі поступився «Альянсу»

25.11.2020, 15:01 Переглядів: 2 936 Коментарів: 2

Попереду у кременчужан залишилася лише заключна гра перед зимовим міжсезонням

Сьогодні, 25 листопада, футболісти «Кременя» вперше в історії зустрілися з «Альянсом» із Сумщини. У протистоянні «Кремінь» програв супернику з рахунком - 0:2.

Матч через дискваліфікацію пропустив нападник «Альянса» Микола Агапов.

«Кремінь» - «Альянс» - 0:2

Голи: Сидоренко 73, Загинайлов 83

«Кремінь»: Данкович, Мягков, Зубков, Сантос, Чеботаєв, Норенков (Островський 81), Да Сильва, Брюхов (Геловані, 46), Бичков, Сорокін, Мурашов (Кривенко 60) Запасні: Закорський, Олійник, Куліш, Головко, Бородай, Молько. Головнийтренер Олександр Головко

«Альянс»: Важинський, Пікуль, Медведєв, Пісний, Неплях, Лебеденко, Ярошенко (Шарай, 80), Піднебенной (Лучик, 80), Шарай (Рогозинський, 71), Сидоренко (Шпирьонок, 88), Зубков (Загинайлов, 62). Запасні: Литвиненко, Шевченко, Осадчий, Меженський, Лучик. Головний тренер: Юрій Ярошенко

Попередження: Зубков 20, Данкович 67, Геловані 76 - Лебеденко 64, Сидоренко 36

Головний арбітр: Цибулько Євгеній (Черкаська область)

Арбітри: Рєка Олександр (Одеська обл.) та Гавеля Олексій (Кривий Ріг)

4-й арбітр: Садовий Олександр (Кременчук)

Спостерігач арбітражу УАФ: Шамич Олександр (Київ)

«Кремінь» вперше в історії зустрівся з «Альянсом», цей матч став завершенням першого кола чемпіонату.

Перші 15 хвилин команди грали на зустрічних курсах й обмінялися кількома небезпечними моментами. У «Кременя» непогано пробивав Денис Норенком та Євген Мурашов намагався ефектно пробити «ножицями» через себе, а в «Альянса» на міцність Данковича перевірили Сидоренко та Ярошенко.

Після перерви гості активніше розпочали гру й більше володіли м’ячем. На 67 хвилині Сидоренко в центрі підхопив м’яч та вибіг на рандеву з Данковичем, але пробив поруч з дальньою стійкою. За кілька хвилин форвард ударом головою поклав м’яч точно у ворота – 0:1. А на 83 хвилині «Альянс» подвоїв рахунок. Сидоренко навісив з правого флангу від лінії воріт, Загінайлов ударом головою пробив в протихід воротареві, м’яч від штанги, здалося, полетів уздовж лінії воріт, Данкович намагався забрати м’яч у руки, зафіксував його, але арбітр зафіксував взяття воріт - 0:2.