Директор Кременчуцької міської дитячої лікарні Костянтин Добрик потребує допомоги. 30 липня директор лікарні в результаті нещасного випадку отримав травми шийного відділу хребта. Він опинився в стані спинального шоку і потребує невідкладної реабілітації. 

На щастя, все було зроблено вчасно і якісно завдяки професійності команди нейрохірургів і анестезіологів Полтавської обласної клінічної лікарні.

Далі був перший період реабілітації в рідній Кременчуцькій лікарні відновного лікування. Попереду ще довгий і складний шлях, адже травми спини вкрай повільно піддаються відновленню. Дорогий кожен день, адже цей дорогоцінний час не можна упускати. 

Зараз в планах лікування в реабілітаційному центрі в Модричах, і родина покладає на це великі надії. Все, що вдалося досягти, стало можливим завдяки підтримці рідних, друзів, колег по роботі, однокурсників і просто добрих, небайдужих людей. 

Родина Костянтина Добрика звертається до кременчужан за допомогою.

Картка для допомоги: 5168 7427 0837 7787 (Анна Добрик, дружина)

facebook x telegram whatsapp viber