Николай Бокован уходит из «Поруч» – и приходит в партию «За майбутнє»

27.08.2020, 17:23 Переглядів: 3 315 Коментарів: 4

 

Его шеф нардеп Шаповалов уже там

Депутат Кременчугского горсовета, глава фракции «Поруч» Николай Бокован покидает партию «Поруч» и вступает в партию «За майбутнє». В выборах в Кременчугский горсовет он будет участвовать как кандидат от партии «За майбутнє». Об этом он сообщил «Телеграфу».


Николай Бокован – помощник кременчугского нардепа Шаповалова. В 2015 году он прошел в горсовет по спискам созданной перед выборами партии «Поруч». Возглавлял её Виталий Малецкий. Малецкий победил на выборах и стал мэром Кременчуга. А Николай Бокован возглавил фракцию партии «Поруч» в горсовете – и возглавляет её пять лет.


Сегодня ситуация кардинально изменилась. Бывший лидер партии «Поруч» Виталий Малецкий перед этими выборами возглавил городскую парторганизацию партии «За майбутнє». Мы ожидаем, что именно эта партия выдвинет его кандидатом в мэры Кременчуга. Непосредственный шеф Николая Бокована нардеп Шаповалов не только стал членом партии «За майбутнє», но и вошел в политсовет партии. А также возглавил её Полтавскую областную парторганизацию. Что же оставалось делать его помощнику Николаю Боковану, как не присоединиться к шефу?


Сегодня, 27 августа, Николай Бокован участвовал во всеукраинском съезде партии, состоявшемся в Киеве.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 4

251
1
27 августа 2020 19:49

Смена тапок в полете - в этом они непревзойденные профи


22 0
264
27 августа 2020 21:03

Хто б сумнівався! Пішов від шаповалова щоб прийти до шаповалова, оце так рокіровочка))) прямо слід в слід за віталькою! Ви б вже всі в трьох взялися за руки і пішли далеко глибоко і надовго!


17 0
418
27 августа 2020 21:21

Наші і не тільки політики -**** .Йдуть до тих платить.Висновок ,у жовтні будемо вибирати **** ) Думай Те,громадяни.


8 0
601
28 августа 2020 09:39

Будь-яка інформація про особу,навіть негативна-це популяризація цієї особи перед майбутніми виборами.Іншими словами вони зараз аплодують,що їх негідні уваги прізвища згадуються в "Т".


2 4
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020:

25 жовтня 2020 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Особливості місцевих виборів-2020:

У ЦВК виділили чотири особливості виборів, які відбудуться 25 жовтня:

  • вибори будуть організовуватися на новій територіальній основі;
  • у рік проведення чергових місцевих виборів відбудуться перші місцеві вибори до тергромад, які призначаються і проводяться разом із черговими;
  • вибори депутатів місцевих рад будуть організовуватися і проводитися за новими виборчими системами;
  • місцеві вибори передбачають дотримання гендерної квоти – серед кожних п'яти кандидатів у списку має бути щонайменше дві жінки. Без дотримання квот можуть відмовити кандидатам усього списку.

Зокрема місцеві вибори будуть проводитись за двома системами: партійна пропорційна система та відкриті виборчі списки для міст із населенням від 90 тис., мажоритарна - для решти.

Система відкритих списків дозволить виборцям голосувати не лише за партію, а й за конкретного кандидата, якого вони хочу бачити при владі. Тобто спочатку виборець має проголосувати за партію, а потім – за окремого кандидата від цієї партії.Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх