«Кремінь» стає грозою авторитетів і в більшості обігрує «Оболонь Бровар»

24.07.2020, 19:02 Переглядів: 5 151

Підопічні Сергія Свистуна на своєму полі зіграли з «пивоварами»

Сьогодні, 24 липня, футболісти «Кременя» на своєму полі прийняли київську «Оболонь Бровар». Кременчужани у більшості перемагають "пивоварів" з рахунком 1:0.

Цей матч пропустив через дискваліфікацію опорний півзахисник «Оболонь Бровар» Олексій Савченко. Також останній третій матч дискваліфікації відбуде голкіпер «Кременя» Андрій Олійник.

«Кремінь» - «Оболонь Бровар» - 1:0

Голи: Бафталовський 82

Вилучення: Голіков 75

Попередження: Пилипенко 48, Бичков 50, Голіков 16, 75, Слободян 37, Касімов 86

«Кремінь»: Закорський, Бичков, Курелєх (К), Головко, Клюс, Литвяк, Пилипенко, Лобода (Бафталовський, 68), Мурашов (Кривенко, 71), Марчук (Козлов, 46), Сула (Янаков, 85). Запасні: Фастов, Черниш, Дмитрієв, Фхакадзе, Білоус. Головний тренер: Сергій Свистун

«Оболонь Бровар»: Федорівський, Майданевич, Білий, Безуглий, Голіков, Валєєв, Улянченко (Гуськов, 46), Коста (Бровченко, 61), Слободян (Касімов, 73), Мединський, Батальський. Запасні: Литвиненко, Прокопенко, Коваленко, Ковбаса. Головний тренер: Валерій Іващенко

Головний суддя: Бондаренко Дмитро (Одеса)

Арбітри: Федорак Юрій (Івано-Франківськ), Честоляс Максим (Херсон)

4-й арбітр: Сердюк Денис (Полтава)

Спостерігач арбітражу: Абросимов Євген (Одеса)

Матч розпочався з виконання славню України, який акапельно виконала донька спортивного журналіста та голосу «Кременя» Дмитра Демиденка Олександра.

Напередодні матчу стало відомо, що вболівальники не зможуть потрапити на матчі Першої ліги, рішення прийняте за рекомендації МОЗ та УАФ. Проте цей матч глядачі в трансляції мали змогу споглядати одразу з 7 камер. Такого на стадіоні «Кремінь-Арена» ще не було.

Повертаючись до матчу «Кремінь» - «Оболонь Бровар», то у статусу лідерів виступали кияни, але лідерам у Кременчуці не легко. Журналісти вже прозвали кременчужан «грозою лідерів», які відібрали очки у «Миная» та «Волині». Виключенням не став й «Оболонь Бровар».

Матч через дискваліфікацію пропустили: опорний півзахисник «Оболонь Бровар» Олексій Савченко та голкіпер «Кременя» Андрій Олійник.

Кияни розпочали матч з гострих навісів, проте голкіпер «Кременя» Влад Закорський добре зіграв у рамці. За весь перший тайм команди не спромоглися створити щось небезпечне біля воріт суперника і закономірно пішли відпочивати за рахунку 0:0.

У другому таймі команди почали боротися за кожен м'яч. Полетіли «гірчичники» (Пилипенко, Бичков), занервували воротарі, але без гольових моментів. Був небезпечний Сула, але Федорівський зумів виручити свою команду. Тренерський штаб Кременя спрацював з виходом Бафталовского на 68-й хвилині. Перед цим занапастив момент Батальський, а незабаром Оболонь-Бровар і зовсім залишилася в меншості після видалення Голікова.

Скористатися видаленням у киян Кремінь зміг в кінці матчу. Бафталовский отримав м'яч від Литвяка і прострелив - помилка Федорівського і господарі повели в рахунку- 1:0. У підсумку мінімальна перемога Кременя й реванш за поразку на останніх хвилинах у Києві.

На жаль, наступний матч через перебір жовтих карток пропустить Богдан Бичков.

Man Of The Match: Артем Бафталовський
?
Джокером «Кременя» став півзахисник Артем Бафталовський. Тренерська заміна Свистуна спрацювала неймовірно - Бафталовський взяв на себе ініціативу в одній з атак господарів й завоював важливі три очки для Кременя.

16 "Черкащина" 25 1 3 21 20-61 6

Наступний матч «Кремінь» зіграє з «Рухом». Гра відбудеться у Кременчуці на стадіоні «Кремінь-Арена». Початок гри 29 липня о 18.00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: klimtv.air Фото: Артем Коваленко