Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 25.09.2020 11:00
Підтверджені:
Україна191671
Кременчук250
Хворі:
Україна102711
Кременчук59
Одужало:
Україна85133
Кременчук184
Померло:
Україна3827
Кременчук7

Метелики – німий шедевр природи: кременчужанка завоювала нагороду етапу Міжнародного екоконкурсу

15.07.2020, 07:34 Переглядів: 2 299

 

Вітаємо з перемогою в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»

Кременчужанка Софія Мотренко, вихованка гуртка «Гаптування шовковими стрічками» (керівник: Бугайова Галина Володимирівна) посіла ІІІ місце у номінації «Одягнена метеликом». Про це повідомляє пресслужба Департаменту освіти Кременчука. 


З метою розвитку екологічної свідомості школярів Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів у заочній формі обласний етап ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи».


 


Активну участь у конкурсі взяли вихованці Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у номінаціях «Одягнена метеликом» (прикраси, аксесуари), «Метелик – ефемерна краса» (фотографія), «Екологічна сумка з мотивом метелика», «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані» (малюнок), «Якби не було метеликів, то поети б їх вигадали» (вірш або пісня).


 

компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх