Три пенальті та сейви Олійника вирішили долю «Кременя» на Донбасі

29.06.2020, 19:03 Переглядів: 3 558

Наступний матч кременчужани зіграють вдома

Сьогодні, 29 червня, футболісти «Кременя» у Краматорську не змогли змінити статистику особистих зустрічей на свою користь. Підопічні Сергія Свистуна у матчі з трьома пенальті та видовищними сейвами, на жаль не змогли завоювати перемогу й поступилися з рахунком – 0:1.

«Авангард» - «Кремінь» - 1:0

Голи: Лобов 17 (пенальті), Кірієнко 35 (нереалізований пенальті), Собко 89 (нереалізований пенальті)

Попередження: Долинський, (90+1) - Мурашов (8), Клюс (17), Курелєх (33), Сула (67), Пилипенко (89)
?
«Авангард»: Денчук, Сухаров, Мірошник, Савін, Воробєй (Мурза, 76), Полюлях (Собко, 69), Сеницький, Нехтій, Матяж (Цибульник, 82), Лобов, (Долинський, 86), Кірієнко (Дедяєв, 59). Запасні: Солдатенко, Сидоренко, Брюхов, Сухомлин, Близнюк, Різванов, Таранда. Головний тренер: Олександр Косевич

«Кремінь»: Олійник, Бичков, Головко, Курелєх, Клюс (Дмитрієв, 46), Литвяк, Моцик (Пилипенко, 46) , Лобода (Білоус, 71), Мурашов (Кривенко, 65), Бафталовський (Козлов, 46), Сула. Запасні: Закорський, Черниш. Головний тренер: Сергій Свистун

Арбітр – Ігор Бич (Київ)
Асистенти арбітра – Микола Близнюк (Харків), Андрій Бахметьєв (Харків)
4-й арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ)
Спостерігач арбітражу – Віктор Шаленко (Харків)

У порівнянні у грі з «Минаєм» тренерський штаб «Кременя» зробив лише одну заміну в стартовому складі, замість Олександра Кривенка на поле з перших хвилин вийшов Артем Бафталовський.

Футболісти обох команд з перших хвилин пройшли розвідку боєм, обмінявшись моментами. Вже у першій половині зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота «Кременя». Олексій Лобов вдало реалізує одинадцятиметровий на 17 хвилині. До перерви головний суддя призначає ще одну «точку» у наші ворота. Проте тут вдача посміхнулася кременчужанам – м’яч влетів у поперечину.

Наприкінці другого тайму арбітр призначає третє пенальті у наші ворота. Віталій Собко підійшов виконувати одинадцятиметровий й запустив м’яч над воротами. Зауважимо, що за два матчі («Оболонь-Бровар» та «Кремінь» - ред) арбітри призначали 5 «точок» на користь краматорців й лише один раз «Авангард» зміг вдало реалізувати пенальті.

Цікаво, що Кремінь на виїзді підтримав один вболівальник. Кременчужанин Леонід зараз служить у Краматорську й вирішив підтримати команду. Хлопець розповів, що вболіває за рідну команду стільки скільки себе пам'ятає. Проте, на жаль, через карантин не зміг потрапити на трибуни, але дивився матч з телефону під стінами стадіону "Прапор".