Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 18.01.2021 12:00
Підтверджені:
Україна1163716
Кременчук5473
Хворі:
Україна271651
Кременчук910
Одужало:
Україна871196
Кременчук4411
Померло:
Україна20869
Кременчук152

Кременчуцькому льотному коледжу передали інструменти, які вилучили держвиконавці

22.06.2020, 16:31 Переглядів: 2 792

 

Вже з вересня інструменти, які сьогодні отримали, стануть у нагоді та сприятимуть розкриттю талантів і подальшому творчому розвитку наших курсантів та студентів

Студентам Кременчуцького льотного коледжу передали музичні інструменти: електричну гітару, електричну скрипку, електричну бас-гітару, саксофон, а також бази для мікрофону та радіомікрофон. За інформацією пресслужби Харківського національного університету внутрішніх справ Кременчуцький льотний коледж, інструменти передали очільник центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Кирило Міненко та начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області Марина Прилуцька. 


Цікаво, що ці інструменти було попередньо вилучено державними виконавцями та передано для реалізації на платформі OpenMarket (ДП «СЕТАМ»).


- Це вже не перша акція, яку ми проводимо. Дані інструменти в подальшому будуть використовуватися вокальним ансамблем «Крила», що діє при коледжі, – зауважив Кирило Міненко.


Він також нагадав, що право на безоплатне отримання майна мають органи державної влади, заклади охорони здоров'я, освіти, соціального забезпечення, соціального захисту тощо.


В коледжі сподіваються, що вже з вересня інструменти, які сьогодні отримали, стануть у нагоді та сприятимуть розкриттю талантів і подальшому творчому розвитку наших курсантів та студентів.

Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх