Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 26.10.2020 09:00
Підтверджені:
Україна348924
Кременчук1141
Хворі:
Україна199923
Кременчук664
Одужало:
Україна142537
Кременчук450
Померло:
Україна6464
Кременчук27

Кременчуцькому льотному коледжу передали інструменти, які вилучили держвиконавці

22.06.2020, 16:31 Переглядів: 2 663

 

Вже з вересня інструменти, які сьогодні отримали, стануть у нагоді та сприятимуть розкриттю талантів і подальшому творчому розвитку наших курсантів та студентів

Студентам Кременчуцького льотного коледжу передали музичні інструменти: електричну гітару, електричну скрипку, електричну бас-гітару, саксофон, а також бази для мікрофону та радіомікрофон. За інформацією пресслужби Харківського національного університету внутрішніх справ Кременчуцький льотний коледж, інструменти передали очільник центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Кирило Міненко та начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області Марина Прилуцька. 


Цікаво, що ці інструменти було попередньо вилучено державними виконавцями та передано для реалізації на платформі OpenMarket (ДП «СЕТАМ»).


- Це вже не перша акція, яку ми проводимо. Дані інструменти в подальшому будуть використовуватися вокальним ансамблем «Крила», що діє при коледжі, – зауважив Кирило Міненко.


Він також нагадав, що право на безоплатне отримання майна мають органи державної влади, заклади охорони здоров'я, освіти, соціального забезпечення, соціального захисту тощо.


В коледжі сподіваються, що вже з вересня інструменти, які сьогодні отримали, стануть у нагоді та сприятимуть розкриттю талантів і подальшому творчому розвитку наших курсантів та студентів.

компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх