Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 06.07.2020 08:50
Підтверджені:
Україна49043
Кременчук119
Хворі:
Україна26078
Кременчук6
Одужало:
Україна21703
Кременчук109
Померло:
Україна1262
Кременчук4

Нововведення: кременчужани можуть безкоштовно проконсультуватися з лікарями онлайн

30.05.2020, 13:02 Переглядів: 3 460

 

Аби скористатися послугами телемедицини, завантажте додаток Medcard24

Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 (до складу якого входить 9 амбулаторій, де працює понад 60 лікарів первинної ланки) приєднався до платформи Telemed24 UA – і тепер кременчужани можуть безкоштовно отримати консультації лікарів онлайн. А це особливо важливо в період карантину та обмеженого пересування громадян під час пандемії COVID-19.


Аби скористатися послугами телемедицини, завантажте додаток Medcard24 з Google Play або App Store.


- Пацієнти схвально сприймають можливість отримати медичну допомогу в онлайн режимі, адже це дає можливість не йти до лікаря на особистий прийом без гострої потреби, а також виключає можливість зараження інфекційними хворобами та COVID-19, - зазначила Марія Чорнявська, директор ЦПМСД №3.


Директор ЦПМСД №3 Марія Чорнявська


Впровадили платформу для проведення та реєстрації результатів дистанційних консультацій близько місяця тому, лікарі кажуть: систему опанували швидко і вже проводять перші онлайн-прийоми пацієнтів. Фахівці закладу також зазначають, що функціонал Telemed24 UA суттєво спрощує роботу лікаря – його абсолютно достатньо для повноцінного спілкування з пацієнтом.


- Онлайн консультації – це якісна альтернатива візиту, бо можна побачити стан пацієнта, температуру на термометрі, яку він виміряв під час спілкування оnline, слизову оболонку глотки, почути кашель, надати рекомендації по лікуванню. Безпечна альтернатива візиту – відсутня можливість зараження, - прокоментувала Ольга Кірчик, педіатр АЗПСМ №1 «Центру ПМСД №3».


Telemed24 — єдина в Україні платформа для онлайн-консультування задекларованих пацієнтів, яка передає дані до Електронної системи охорони здоров’я України (eHealth). Саме тому вирішення питання сплати послуги не турбує ані лікаря, ані пацієнта — гроші за онлайн-консультацію в будь-якому разі надійдуть у медичний заклад на основі щомісячного звіту до НСЗУ.

компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх