В інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» наразі перебуває 23 пацієнти. Про це повідомив керівник управління охорони здоров’я Максим Середа на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.

 

За його словами, 18 пацієнтів знаходяться у відділенні з пневмонією, одна з пацієнток у важкому стані.

 

– За минулу добу надійшло 6 пацієнтів з пневмонією. Всі вони в стані середнього ступеня тяжкості. До дитячої лікарні надійшла одна дитина з пневмонією, – додав Максим Середа.

 

За інформацією віцемера Ольги Усанової за вчора грип у місті не реєстрували, проте є дві підозри на коронавірус.

 

На сьогоднішні на стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебуває 37 пацієнтів, троє з них в тяжкому стані, в одного підтверджена коронавірусна інфекція , у двох інших – підозри.

Всього з початку епідеміологічної ситуації зібрали 225 зразків, очікують ще 38 результатів ПЛР-тестування. 

facebook x telegram whatsapp viber