Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 04.06.2020 10:00
Підтверджені:
Україна25411
Кременчук110
Хворі:
Україна13622
Кременчук5
Одужало:
Україна11042
Кременчук101
Померло:
Україна747
Кременчук4

Співвласників будинків у Кременчуці, де не створені ОСББ, звільнять від участі у капремонтах

20.04.2020, 12:01 Переглядів: 3 663

На сесію пропонується проєкт рішення

Міська влада хоче звільнити від дольової участі в капітальних ремонтах, реконструкції, модернізації житла співвласників багатоквартирних будинків до 1 травня 2021 року. Це стосується будинків, які колись були в комунальній власності, і де на сьогодні не створені ОСББ.


Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» передбачає, що капітальні ремонти покладаються на співвласників. Проте не забороняє й інші джерела фінансування. Свого часу міська рада ухвалила положення про дольову участь співвласників у капремонтах. Проте жодного разу не реалізувала його: щороку людей від цього звільняли, посилаючись на низьку платоспроможність населення (хоча не всі співвласники апріорі бідні). І продовжували фінансувати повністю з бюджету капремонти в будинках «мені комунальної форми власності», хоча співвласники в ОСББ фінансують капремонти зі своєї кишені. І в ліпшому випадку можуть розраховувати на часткове фінансування з бюджету.


Цьогоріч на капітальні ремонти житла виділено небагато - 1 млн 235 тис грн. Відремонтують два дахи у малосімейках — на вулиці Шевченка, 27 та у пров, Толстого, 36. Тож звільнення від плати фактично стосується одного будинку, бо гуртожиток на Толстого є соціальним житлом.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:

  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Вверх