Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 05.04.2020 10:00
Підтверджені:
Україна1251
Кременчук5
Хворі:
Україна1194
Кременчук5
Вилікувалось:
Україна25
Кременчук0
Померло:
Україна32
Кременчук0

Автомийки працюватимуть у Кременчуці під час карантину

25.03.2020, 15:05 Просмотров: 1 847

 

За умови дотримання безпеки персоналу та відвідувачів і використання в роботі деззасобів, спецзасобів для миття та прибирання

У Кременчуці дозволили на час карантину працювати автомийкам. Рішення прийняли сьогодні, 25 березня, на засіданні штабу щодо запобігання поширенню у Кременчуці гострої респіраторної хвороби COVID-19.


- Від сьогодні дозволяємо роботу мийок самообслуговування, мийок вантажного транспорту, автобусів, тролейбусів, за умови дотримання безпеки персоналу та відвідувачів. За умови використання в роботі деззасобів, спецзасобів для миття та прибирання. Якщо в них не вийде так працювати, то закриємо їх роботу, - заявив міський голова Кременчука Віталій Малецький.


За його словами, на час обслуговування на мийці повинен знаходитися один автомобіль і ніяких кавових апаратів. Також рекомендують  здійснювати попередній запис на миття автомобіля і обслуговувати клієнтів по черзі по одному. Ніяких живих черг, скупчення автомобілів біля автомийок не повинно бути. У разі недотримання умов карантину - припинять роботу автомийок.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх