Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 29.03.2020 10:00
Підтверджені:
Україна418
Кременчук1
Хворі:
Україна414
Кременчук1
Вилікувалось:
Україна5
Кременчук0
Померло:
Україна9
Кременчук0

У Кременчуці відкрилася «Особлива майстернЯ» для дітей та підлітків з обмеженими можливостями

13.02.2020, 15:35 Просмотров: 2 881

 

У цій майстерні вони вчаться створювати вироби своїми руками та отримують навички, які знадобляться у самостійному житті

У Кременчуці відкрилася «Особлива майстернЯ» для дітей та підлітків з обмеженими можливостями. Про це «Телеграфу» повідомила одна з організаторок проєкту Тетяна. Ідея створити таку майстерню виникла у мам дітей з особливими потребами.


- Основна мета — профорієнтація своїх діток. Майбутнє в нашій країні діток з інвалідністю — сумнівне і неоднозначнe. Це і змушує батьків організовуватися, - пояснює Тетяна.


У проєкту є власна сторінка у Фейсбуці, її можна переглянути ТУТ. На ній можна познайомитися з історіями дітей та підлітків з обмеженими можливостями та дізнатися, чим вони полюбляють займатися, які вироби виготовляють власними руками.


 


В нашій майстерні, особливі діти набувають корисних побутових навичок шиття, працюють з деревиною, освоюють клейовий пістолет, створюють іграшки та прості предмети декору, вчаться спілкуванню, комунікації, співпраці, а головне, самостійному життю!


Маємо за мету, щоб маленька «Особлива майстернЯ» виросла в соціальне виробництво для людей з інвалідністю! На даному етапі плануємо придбати зручні швейні машинки, потроху вчити дітей строчити, можливо, шити нескладні й корисні в господарстві речі – екоторбинки, мішечки, - йдеться на сторінці у Фейсбуці.


Організатори запрошують небайдужих людей, волонтерів, громадські організації, спонсорів допомогти у втіленні проєкту та придбавати в особливих майстрів їхні вироби.
Автор: Катерина Турубара Источник фото: ФБ «Особливої майстерні»
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх