Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 28.09.2020 12:00
Підтверджені:
Україна201305
Кременчук257
Хворі:
Україна108856
Кременчук63
Одужало:
Україна88453
Кременчук186
Померло:
Україна3996
Кременчук8

Електронні військові квитки вводять в Україні

12.02.2020, 07:12 Переглядів: 2 199 Коментарів: 1

 

Паперові квитки поступово відправлять в історію


Міністерство оборони України запроваджує електронні військові квитки, їх тестування розпочнеться вже наприкінці першого кварталу, а за рік система може запрацювати на повну. Про це повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк в інтерв’ю Радіо Свобода.


- Він може бути у вас і на телефоні, і як картка пластикова. Це набагато краще, ніж той, що є зараз, навіть у будь-яких польових умовах. Це буде картка зі штрих-кодом, якій буде відповідати запис в електронній системі. Ми презентуємо цей проєкт вже у лютому. У тестовому режимі буде наприкінці першого кварталу. І в першому півріччі вже запрацює. Це перехід на безпаперову форму. У нас взагалі цілий ряд напрямків саме по електронному документообігу. Цей проєкт стоїть всередині. Так само в першому півріччі в нас вже будуть перші електронні військові квитки як тестові. Хоча їхнє розповсюдження займе деякий час. Може, ще рік, - розповів міністр оборони. 


Андрій Загороднюк зазначив, що у Міноборони є проєкт автоматизації процесів під кодовою назвою «Пласт», зокрема у планах оцифрувати весь військовий облік громадян України та опрацьовати цілий ряд напрямків по електронному документообігу.


- Тому що у нас є база даних офіцерського складу, ми формуємо базу усіх військовослужбовців, солдатів та сержантів, але ще буде база усіх військовозобов’язаних. Це мільйони людей. Звичайно, на це піде час. Ми співпрацюємо з Кабміном, з їхніми цифровими програмами. І коли це буде реалізовано, то фактично отримання всіх паперів з військкомату, якщо вам не треба туди приходити, як у центр комплектації, підписати контракт чи поступити на службу і так далі, ви зможете отримувати віддалено, через електронний цифровий підпис і без приходу в сам військкомат, - додав Андрій Загороднюк. 


Міністр оборони запевняє, що гроші з бюджету на це є, техніку на військкомати закуповують уже в першому кварталі 2020 року.

компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 1

39
12 февраля 2020 12:55

Буде так само як i з "Дiя", электроннi тiльки у тих хто призивався у цьому роцi.


0 1

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх