Борг за реконструкцію стадіону «Кремінь-Арена» мають перекрити найближчим часом

9.02.2020, 10:37 Переглядів: 2 145 Коментарів: 2

 

Рішення про перерозподіл бюджетних асигнувань мають прийняти на найближчій сесії Кременчуцької міської ради

З міського бюджету Кременчука мають перекрити минулорічний борг за заміну покриття стадіону «Кремінь-Арена».  Про це на бюджетній комісії повідомив керівник управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Олександр Мазур.

 

- Перерозподіл бюджетних асигнувань з урахуванням заборгованості Міському футбольному клубу «Кремінь» щодо проведеного ремонту у 2019 році футбольного поля, а саме основи у розмірі 287 678 грн. З урахуванням необхідності проплат за розробку проєктно-кошторисної документації ремонту стадіону по вулиці Гагаріна - 335 000, загалом виходить – 622 678 грн перерозподіляються коштами із загального фонду і збільшується спеціальний фонд (бюджет розвитку), - зауважив Олександр Мазур.

 

Борг залишився з минулого року за розробку проекту реконструкції стадіону «Кремінь-Арена» та заміни основи під штучне покриття, яке оплатили з обласного бюджету Полтавської області.

 

За словами Олександра Мазура проєкт реконструкції стадіону на вул.. Гагаріна мають завершити протягом лютого-березня. До Мінрегіону подали заявку на спів фінансування реконструкції стадіону, яке орієнтовно коштуватиме у цьому році 23 млн грн.На сьогодні реконструкція всього стадіону оцінюється у 150 млн грн. (до цього озвучували ціну в 40 млн грн). При цьому покриття нового поля на стадіоні переглядають як універсальне, тобто спочатку буде штучне, але за умови необхідності замінити його на натуральне покриття.


Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко

Коментарі: 2

136
1
9 февраля 2020 12:30

а с каких вообще государственный стал частным?


0 1
96
9 февраля 2020 18:23

Цитата: andre2102

а с каких вообще государственный стал частным?

 

Андрію, Ви що маєте на увазі? 


2 2

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх