Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 09.04.2020 09:45
Підтверджені:
Україна1892
Кременчук10
Хворі:
Україна1790
Кременчук10
Вилікувалось:
Україна45
Кременчук0
Померло:
Україна57
Кременчук0

9 громадян Полтавщини звернулися з проханням пройти альтернативну службу

8.02.2020, 15:00 Просмотров: 1 749

 

Рішення розглядали в Полтавській облдержадміністрації

У Полтавській ОДА розглянули заяви 9 громадян щодо проходження альтернативної (невійськової) служби. Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної державної адміністрації. 

 

Відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Полтавської обласної державної адміністрації.

 

Члени комісії, до складу якої увійшли представники департаментів соцзахисту населення, охорони здоров’я, культури та туризму ОДА, військового комісаріату, розглянули заяви 9 жителів Полтавщини. Чоловіки повідомили, що проходження військової служби суперечить їхнім релігійними переконанням.

 

Перед прийняттям рішення кожен представник комісії мав змогу поспілкуватися із заявниками та ознайомитися із поданими ними документами.

 

Працівники Департаменту соціального захисту населення ОДА поінформували заявників, що у разі ухилення громадянина від проходження альтернативної служби або вчинення ним незаконних дій обласна комісія може скасувати своє рішення, й чоловік таки піде на військову службу.

 

Строк альтернативної служби у півтора разу перевищує строк військової служби і складає 27 місяців. Передбачено, що альтернативну службу заявники проходитимуть на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності, діяльність яких насамперед пов’язана з соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронажній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста України.

Теги:

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх