«Циганков зараз зносить будинок», - голова кооперативу «Металург» про незаконну забудову на березі Дніпра

2.12.2019, 13:03 Переглядів: 3 968

 

Депутати схиляються до того, щоб надати садовому кооперативу ділянку в оренду на 30 років з урахуванням сервітуту на право проходу та проїзду до місця відпочинку

Сьогодні, 2 грудня, земельна депутатська комісія знову розглядала резонансне питання садово-городнього кооперативу «Металург», де незаконна забудова на берегах Дніпра заважає доступу кременчужан до води.


Як доповіла начальник земельного управління виконкому Ірина Безверха, із гаражним кооперативом погоджений договір сервітуту на право проходу та проїзду через земельну ділянку до Дніпра. Буде укладена угода на виконання робіт з виносу меж ділянки, що потрапляє під сервітут. Ірина Безверха запевнила, що ці документи забезпечать мешканцям міста безперешкодний доступ до традиційного місця відпочинку на березі Дніпра.Ірина Безверха також поінформувала, що з урахуванням сервітуту на сесію готується проєкт рішення про подовження договору оренди кооперативу «Металург» на 30 років.


Зі свого боку, голова кооперативу Євген Олексенко поінформував, що в межі сервітуту потрапляє чотири ділянки, виділені людям під городництво. Одна з них — це ділянка правоохоронця Циганкова, який побудував будинок на березі Дніпра.- Циганков зараз зносить будинок, - заявив під час засідання комісії Євген Олексенко.


Не всі люди вже хочуть землю в оренду. Одна із городниць кооперативу під час засідання згадала іншу пропозицію (під час минулої сесії її висловив депутат Денис Терещенко): поділ ділянок з подальшим правом приватизації, а до оформлення документів — оренду на два роки. Проте земельна комісія такий варіант уже не розглядає.

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх