«Кременчук» громить «Донбас», а Тютченко святкує повернення в УХЛ яскравою бійкою

30.11.2019, 20:05 Переглядів: 3 097

Кременчужани продовжують очолювати турнірну таблицю

Сьогодні, 30 листопада, у Дружківці донецький «Донбас» поступився лідеру хокейному клубу "Кременчук" аж у 4 шайби. Підопічні Олександра Савицького перемогли суперника з рахунком - 5:1.

«Донбас» – «Кременчук» 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 - Грицьких (Кисельов - більш.) - 06:02, 0:2 - Хришпенц (Орлов, Созонов - більш. 5х3) - 15:47, 0:3 - Савченко (Толстушко, Грицьких - більш.) - 19:58, 1:3 - Карпенко (Костіков, Разумов) - 34:51, 1:4 - Толстушко (Савченко) - 39:13, 1:5 - Бондарук (Ворона - П.В.) - 57:58.

«Донбас»: Горячевських (Дьяченко - з 20:00); Большаков - Пангелов-Юлдашев (А), Ігнатенко - Сильницький, Яковлев - Жовнір, Мостовой - Григорьев; Матерухін - Белухін - Васильєв, Лялька (К) - Мазур - Коренчук (А), Рибчик - Подзіньш - Костіков, Разумов - Карпенко - Нікіфоров

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Александров - Григорян, Боєвих - Хришпенц, Грицьких - Толстушко, Горлушко - Роганов; Бондарук - Серанов - Кисельов (К), Созонов - Пукс (А) - Орлов, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Чердак - Олійник - Тютченко

Уже в першому періоді поєдинку кременчужани продемонстрували своє вміння розіграшу в одного (двох) зайвого, закинувши три шайби. Точні кидки відзначилися: Владислав Грицьких, Вадим Хрішпенц та Іван Савченко.

Хокеїсти «Донбасу» намагалися протистояти кременчужанам, часто використовуючи кидки з дальньої та середньої дистанцій, в надії на добивання нападників. Але, як наслідок, такі дію господарів майданчика ні до чого не привели.

У другому періоді обидві команди продемонстрували хокей з в'язкою боротьбою. Гольові моменти в основному виникали біля воріт гостей, де надійно грав В'ячеслав Новицький. Здавалося, що команди завершать другу двадцятихвилинку без закинутих шайб. Але, за 5 хвилин до кінця, відзначилася зв'язка донеччан Костіков - Карпенко. Перший - класно віддав, а другий - шедеврально закинув.

В останні хвилини, "Донбас" притиснув "городян" до їхніх воріт, сподіваючись закинути ще, але в підсумку пропустив. Шайбу на свій рахунок записав Всеволод Толстушко.

Заключний відрізок поєдинку пройшов за повної переваги донеччан. Хокеїсти «Донбас» намагався використовувати всю площу майданчика для розвитку своїх атак. За 2 хвилини до кінця поєдинку, "городяни" використавши помилку господарів майданчика, закинули підсумкову п'яту шайбу.

Головний тренер ХК "Кременчук" Олександр Савицький:

- Враження від матчу двоякі. З одного боку хлопці - молодці, добре грали в більшості, але з іншого - в рівних складах були моменти просто потворні. Над цим працюватиме.

Нам пощастило, ми забили в більшості. У «Донбасу» це не вийшло - ми добре оборонялися. Хлопці були налаштовані побільше кидати і закривати воротаря, думаю, в цьому сьогодні і полягав наш успіх.

Після цього поєдинку, розстановка в першій трійці не змінилася. У «городяни» гри після 19 - 51 очко і перша позиція. Друге місце займає херсонський "Дніпро" (19 ігор - 41 очка) і третє місце - "Донбас" (17 ігор - 34 очка).