Таємницю старої ікони розповіли кременчужанам

1.12.2019, 09:03 Просмотров: 1 327

 

Секрети розказала директор Кременчуцького краєзнавчого музею Алла Гайшинська

Кременчужанам у бібліотеці розповіли про неймовірну знахідку - ікону написану в 1816 році. За інформацією пресслужби відділу абонементу ЦМБ, ікона унікальна тим, що на ній було накладено зовсім інший образ.


 


Коли до Кременчуцького музею приїхала реставратор із Харкова, то серед багатьох ікон вона вибрала саме цю. На питання працівників музею, чому саме ця ікона привернула увагу, реставратор відповіла: «Це не я вибрала ікону, це вона вибрала мене, вона «захотіла відкритися».
Рік і три місяці ікону реставрували, зняли фарбу, бруд, і під цим усім відкрився новий образ – «Коронування Пресвятої Богородиці». Ікона надзвичайно красива, з неймовірною енергетикою. Як розповіла Алла Павлівна, ікона влагоджує суперечки, виліковує від важких хвороб, позбавляє від алкогольної і тютюнової залежності, неодруженим допомагає знайти пару та захищає від усіх бід.


Присутні на заході із зацікавленістю слухали розповіді Алли Павлівни Гайшинської про історію іконопису в Україні, про техніку написання ікон, яка притаманна саме українським майстрам, про значення ікони, як культурної і духовної спадщини нашого народу.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх