Мерія вирішує як побудувати побудовані спортивні майданчики

20.10.2019, 12:03 Просмотров: 1 720

 

Три майданчики знаходяться на території шкіл в різних частинах міста

На засіданні виконкому делегували комунальному виробничому підприємству «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» функцій замовника з проєктування та встановлення сучасних мультифункціональних спортивних майданчиків. Згідно з документами це нове будівництво трьох майданчиків: вул. Володимира Великого, 52 (школа №12), пров. Грозненський, 4 (школа №26), вул. Олександра Білаша, 32 (гімназія №6).


На початку засідання міський голова Віталій Малецький звернувся до профільного віцемера Дмитра Кравченка та керівника «Кременчуцького міського управління капітального будівництва» Миколи Воловика:


- Дмитро Васильович, а нове будівництво та містобудівні умови обмежені… там же є майданчики. Ми, що самі йдемо на бронепотяг, чи що?


- Є пропозиція внести правку – реконструкція, – сказав Микола Воловик.


- Ну ви ж готуєте та відповідаєте за будівництво. Я ж сьогодні ненормативно пояснив зранку, – додав мер.


Після внесення всіх питань до порядку денного на засіданні повернулися до обговорення даного питання. Керівник «Кременчуцького міського управління капітального будівництва» уточнив, що роботи можна назвати новим будівництвом, попри те, що роботи будуть вестися вже на існуючих майданчиках.


- Там немає права власності на існуючих майданчиках. Я працював із директорами шкіл, обговорювали це питання, чи зареєстровано право власності на майданчиках. Ніяких документів немає…

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх