Кременчуцькому тролейбусному управлінню присвоїли ім'я колишнього директора Левітана

24.10.2019, 16:29 Просмотров: 1 943 Комментариев: 1

 

Рішення ухвалила сесія Кременчуцької міськради, враховуючи звернення трудового колективу КТУ

Кременчуцькому тролейбусному управлінню присвоїли ім'я колишнього директора Леоніда Левітана. Таке рішення ухвалили депутати на сесії міськради 24 жовтня фактично без обговорення.


Ініціатива увічнення пам'яті колишнього директора КТУ належить трудовому колективу. Ця пропозиція проходила громадське обговорення з 9 липня — зауваження та пропозиції приймало КТУ. За результатами обговорення вирішили винести питання на сесію.


«Проєкт рішення підготовлено з метою увічнення пам’яті Леоніда Яковича Левітана, який працював на посаді начальника кременчуцького тролейбусного управління 32 роки (з квітня 1970 року по березень 2002 року). Його діяльність була спрямована на розбудову матеріально-технічної бази підприємства та підтримку його сталої діяльності. Зокрема, за роки праці Л.Я.Левітана було введено в експлуатацію тролейбусний маршрут №3, введено безкондукторну безкасову систему обслуговування пасажирів, графіки руху тролейбусів без зупинки на обід», - сказано у пояснювальній записці до проєкту рішення.

Комментарии: 1

679
15 октября 2019 15:56

А за чей счет весь это банкет?Тоесть изминение доков,фин расходы?


-3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх