Посольство Австралії обладнало два Монтессорі-класи у Кременчуцькому будинку дитини

25.09.2019, 11:35 Просмотров: 1 409

Тепер дітки зможуть навчатися за цікавою методикою

У Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини з'явилися два навчально-розвиваючі класи, які обладнані за методикою Монтессорі*. Про це стало відомо під час відкриття виставки «Еволюція: маски регіону Торресової протоки», на якому була присутня Посол Австралії Меліса О'Рурк.


Проєкт втілило у життя Посольство Австралії в Україні разом з благодійним фондом «Крок вперед» у рамках програми прямої допомоги уряду Австралії: у будинку дитини обладнали дві кімнати для дітей до 3 років та для дітей від 3 до 6 років.


Залежно від віку діток, вони розроблятимуть дрібну моторику, вивчатимуть кольори, навчатимуться математиці та письму, розвиватимуть тактильність.


 

Приклад облаштування класу за методикою Монтессорі


Дітям, які проходять подібні уроки у вигляді гри, вдається легше адаптуватися до життя.


Крім того, спеціальні курси пройшли й вчителі, які тепер зможуть займатися зі своїми вихованцями та навчати дітей за допомогою цього методу.


*Класична система Монтессорі передбачає виховання без примусу, націлене на пробудження природного інтересу дитини до навчання і враховує її фізіологічні особливості та психічні потреби. Для досягнення поставленої задачі використовується спеціально підготовлене середовище — Монтессорі-класи, де розташовані у відкритому доступі привабливі та цікаві для дітей предмети і матеріали.

Автор: Катерина Турубара Источник фото: kidsreview.ru
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх