Зеленський пояснив, чому ветував закон про хімічну кастрацію педофілів

5.09.2019, 15:59 Просмотров: 3 924 Комментариев: 2

Відповідні маніпуляції можуть порушувати невід'ємне право на життя, закріплене Конституцією України. А запланований реєстр педофілів йде проти закону «Про захист персональних даних»

 

Стало відомо, чому президент Володимир Зеленський ветував закон щодо хімічної кастрації педофілів та створення публічного реєстру осіб, засуджених за зґвалтування неповнолітньої особи. Пропозиції президента з'явилися на сайті Верховної Ради України. Також з ними можна ознайомитися тут doc_497162.doc [45 Kb] (cкачиваний: 12)  


Президент не підписав закон, тому що він не містить чітко визначеного порядку примусового застосування хімічної кастрації.


- ...За таких обставин введення антиандрогенних лікарських препаратів усім засудженим, які вчинили згаданий злочин, незалежно від наявності в особи протипоказань до введення таких препаратів, може мати наслідком погіршення стану її здоров'я або стати причиною передчасної смерті. Відтак матиме місце порушення невід'ємного права на життя, закріпленого Конституцією України (частина перша статті 27), - йдеться у документі.


Щодо створення реєстру ґвалтівників, то це порушує Закон України «Про захист персональних даних», який забороняє обробляти персональні дані, зокрема, про засудження до кримінального покарання, а також дані щодо здоров'я, статевого життя, біометричних або генетичних даних особи.


- Відсутність у Законі, що надійшов на підпис, визначення складу та змісту персональних даних, які підлягатимуть оприлюдненню, може бути наслідком втручання у приватне життя особи, яка відбула покарання, ускладнить її соціальну адаптацію, - пояснює президент.

Комментарии: 2

4 320
5 сентября 2019 16:12

Ну если быть объективным, то не отклонил, а отправил на доработку. А после примут.


+18
664
5 сентября 2019 17:38

Щодо створення реєстру ґвалтівників, то це порушує Закон України «Про захист персональних даних», який забороняє обробляти персональні дані

Ну и насмешил,у нас персональные данные расходятся как горячие чебуреки,и не важно банковским сотрудником или из структур мвд.


+12
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх