По спискам «Громадянської позиції» баллотируется один кременчужанин – Михаил Старик

19.06.2019, 10:03 Переглядів: 2 559

 

На президентских выборах он был доверенным лицом Гриценко в Кременчуге

В избирательных списках партии Анатолия Гриценко «Громадянська позиція» указан один кременчужанин – Михаил Старик. Его номер в предвыборном списке – №81.


По состоянию на 18 июня, «Громадянська позиція» – единственная партия, которая уже подала в Центизбирком полный список кандидатов на парламентские выборы. Всего их 164, кременчужанин занимает 81 позицию.


Михаил Старик подтвердил «Телеграфу», что на парламентских выборах будет баллотироваться по партийным спискам «Громадянської позиції».


Также он сообщил, что партия на этих выборах не выдвигает кандидата-мажоритарщика по 146-му Кременчугскому одномандатному округу.


На президентских выборах 2019 года Старик был в Кременчуге доверенным лицом Анатолия Гриценко – кандидата в президенты, лидера «Громадянської позиції».


На парламентских выборах 2014 года Михаил Старик баллотировался по 146-му Кременчугскому одномандатному округу как кандидат от партии «Громадянська позиція».


Свою политическую карьеру в Кременчуге Старик начал как кандидат от региональной партии «Рідне місто». В 2014 году по её спискам он стал депутатом Автозаводского райсовета – занял место сложившего полномочия депутата Виктора Крука.

Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВИБОРИ В РАДУ-2019:

Кандидати

У 2019 році відбудуться вибори до Верховної Ради України. Після отримання повноважень новообраний президент Володимир Зеленський видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року (Указ оскаржується у Конституційному суді). Чергові вибори мали б відбутися у жовтня 2019 року.

Вибори відбудуться за старою «змішаною» схемою: першу половину з 450 депутатів нової Верховної Ради громадяни виберуть голосуючи за партію (партійні списки), а другу половину – обираючи конкретного кандидата на мажоритарному окрузі. Для мешканців Кременчука це вже традиційний 146-й округ, а 13 кременчуцьких дільниць на Молодіжному віднесені до 150-го округу із центром у Горішніх Плавнях.

Прохідний бар’єр у парламент для партій – 5%. На мажоритарному окрузі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів виборців.

Важливі матеріали:Вверх