З українських аліментників стягнули майже 7 млрд грн боргів

8.06.2019, 14:25 Переглядів: 1 804

  

Це стало можливим завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває

Після того, як у дію вступили закони #ЧужихДітейНеБуває, Міністерство юстиції України стягнуло з аліментників по всій країні 6,9 млрд грн боргів. За інформацією від міністра юстиції Павла Петренка, гроші отримали більше 900 тисяч маленьких українців.

 

– Тільки з початку цього року найменші українці отримали 2,3 млрд грн заборгованих коштів. Це на 700 мільйонів більше, ніж було стягнено за аналогічний період минулого року, коли виконавці Мін’юсту забезпечили повернення дітям 1,6 млрд грн заборгованості з аліментів, – зазначив Павло Петренко.

 

Також він додав, що наразі стосовно майже 130 тисяч українців, які є боржниками більше 4 місяців, застосовують передбачені законами #ЧужихДітейНеБуває заборони:

  • виїжджати за кордон;
  • керувати автомобілем;
  • користуватися зброєю та полювати.

– Це один із найбільш ефективних засобів боротьби з неплатниками аліментів. Саме після запровадження заборон багато горе-батьків та матерів згадують про своїх дітей і одразу ж сплачують всю суму боргу, - підкреслив міністр юстиції.

 

Крім того, відносно 43 тисяч боржників були складені постанови про притягнення їх до суспільно корисних робіт, а 14,8 тисячі неплатників оголосили у розшук.

 

Також Павло Петренко розповів про співпрацю з центрами зайнятості та попередив роботодавців:


– Зараз ми продовжуємо активну роботу з центрами зайнятості по всій країні для того, щоб забезпечити роботою тих неплатників, які реально не мають заробітку. Відносно ж тих, хто працює неофіційно чи отримує заплату «в конвертах», хочу зауважити, що штраф для роботодавців, які нелегально влаштовують працівників на роботу – 112 тисяч грн. Тож раджу роботодавцям не ризикувати і не ховати боржників.

Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх