Трибунал ООН зобов'язав Росію звільнити полоненого кременчужанина Богдана Головаша

26.05.2019, 08:06 Просмотров: 2 321 Комментариев: 6

 

Українських моряків зобов'язали звільнити. 19 голосів за та 1 з Росії - проти

Міжнародний трибунал ООН з морського права оприлюднив рішення щодо позову України про захоплення українських кораблів із моряками в Керченській протоці. Про це повідомляє Радіо Свобода.


Президент трибуналу Пак Чжин Хьон, оголошуючи рішення суду, зобов’язав Росію звільнити три українських судна «Бердянськ», «Яни-Капу» і «Нікополь» та 24 утримуваних українських моряків і повернути їх під юрисдикцію України.


- Трибунал удовлетворил запрос Украины. РФ обязана освободить всех украинских моряков и корабли. 19 голосов против 1 судьи от РФ #ITLOSCase26 - написав у твітері адвокат Ілля Новіков.


Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила про очікування, що Росія швидко та в повному обсязі виконає наказ Міжнародного трибуналу ООН з морського права, як і у справі про Arctic Sunrise.


- Наказ Трибуналу є чітким сигналом Росії, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно. Затримання трьох військових кораблів та 24 військовослужбовців на борту є грубим порушенням імунітету, яким користуються військові кораблі згідно з Конвенцією ООН з морського права та за загальним міжнародним правом, – написала вона після оголошення рішення у справі українських моряків.


Слухання трибуналу у цій справі відбувалися у Гамбурзі 10 травня. Росія вирішила не брати в них участі. На засіданні виступили заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, юристи Джонатан Гімблет, Марні Чік, професори Фред Соунс і Жан-Марк Тювінен.Міжнародний трибунал із морського права – це незалежний судовий орган, який розглядає правові суперечки на основі положень Конвенції ООН з морського права.


Україна звернулася до Трибуналу із запитом щодо зобов’язання Росії звільнити її військові кораблі та повернути їх під її контроль, припинити кримінальне переслідування проти 24 українських моряків, а також звільнити їх і повернути в Україну.

Автор: Альона Душенко Источник фото: twitter Kateryna Zelenko

Комментарии: 6

261
27 мая 2019 10:49

А остальных?!


-1
4 010
27 мая 2019 12:44

рашка думає по іншому, і вже відомо шо вона клала на рішення трибуналу.


+3
172
27 мая 2019 13:19

А презЕдент мовчить...


-4
4 010
27 мая 2019 13:32

Цитата: Чopний Kiт

А презЕдент мовчить...

його вибирали бо він не був в політиці, щоб знизити тарифи, підняти зарплати і пенсії, зробити медицину безкоштовною, і взагалі щоб всі жили щасливо, а не задля порятунку моряків, яких він особисто навіть не знає...


-2
503
27 мая 2019 14:06

Цитата: почемучка

Цитата: Чopний Kiт

А презЕдент мовчить...

його вибирали бо він не був в політиці, щоб знизити тарифи, підняти зарплати і пенсії, зробити медицину безкоштовною, і взагалі щоб всі жили щасливо, а не задля порятунку моряків, яких він особисто навіть не знає...

до чого президент з усього вище викладеного? Це не його компетенція.


+4
4 010
27 мая 2019 14:35

Цитата: LYuSIYa
Це не його компетенція.
правильно, не його - а кого це хвилює?

Мій коментар вище - це був сарказм для виборців команди ЗЕ


-2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх