«Кремінь» на мажорній ноті завершив виступ у Другій лізі – попереду «золотий матч»

25.05.2019, 18:49 Переглядів: 3 638

За 7 хвилин Костянтин Черній оформив хет-трик

Сьогодні, 25 травня, футболісти «Кременя» на одеському стадіоні «Іван» перемогли «Реал Фарму» - 4:1. Хет-трик на рахунку Костянтина Чернія, якому вдалося забити три голи за 7 хвилин. До речі, Костянтин Черній за сезон забив 19 м'ячів, стільки ж на рахунку в Олексія Бойка з "Миру", в обох гравців в активі по два пенальті.

«Реал Фарма» - «Кремінь» - 1:4 (1:1)

Голи:  Горбовський 10 -  Сафонов 3, Черній 83, 88, 90

Попередження: Колесников, 81 - Піскун, 30, Черній, 53

«Реал Фарма»: Філатов, Віксич (Шуховцев, 64), Нахаба, Дубіна, Лиховидов А., Колесников, Луньов (Костюк), Горбовський, Ігуменов (Євстратенко, 57), Топал (Щербак, 43), Фролов (Черв’як, 72). Запасні: Лиховидов М. В.о. головного тренера Микола Лиховидов

«Кремінь»: Котляров, Маліновський (Бичков, 70), Серденюк, Ченбай, Вовкодав, Сафонов, Масалов, Авер’янов (Степанчук, 75), Піскун (Сидоренко, 46), Задерецький (Черній, 46), Козлов (Локтіонов, 46). Запасні: Олійник, Ентін, Астахов. Головний тренер: Ігор Столовицький

Проливний дощ, який розпочався перед стартом матчу тривав аж до свистка на перерву. Проте дощ не завадив кременчужанам першими відкрити рахунок. Вже на 3-й хвилині «синьо-білі» пішли виконувати кутовий. Наші вирішили розіграти стандарт: Авер’янов подав на Масалова, який навісив у штрафний майданчик – Сафонов без шансів для голкіпера головою прострелив під поперечину – 1:0. За кілька хвилин прямим ударом по воротах зрівняв рахунок Горбовський.

Вже у другому таймі «Кременю» вдалося не лише відірватися від «фармацевтів», а й поставити жирну крапку в завершальному матчі у Другій лізі. На 83 хвилині гості розіграли кутовий й дублем міг відзначитися Сафонов, але воротар одеситів відбив м’яч, який на добиванні все-таки забив Черній. Й тут захист «Реал Фарми» посипався. Ще один гол зі стандарту забили кременчужани: удар Степанчука відбив голкіпер, проте знову на добиванні зіграв Черній. Й вже на останніх хвилинах матчу кращий бомбардир «Кременя» Костянтин Черній потужним ударом відправив м’яч під поперечину. 4:1 на користь кременчужан, завершення сезону з золотими нагородами та маємо в команді одного з кращих бомбардирів у Другій лізі.

Після гри граючий тренер "Реал Фарми" Микола Лиховидов зазначив, що такого сильного "Кременя" ще не бачив:

«Реал Фарма» - «Кремінь» - 1:4

Таким чином підопічні Ігоря Столовицького завершили чемпіонат лідерами групи. Тепер на «Кремінь» очікує «золотий матч» у Кропивницькому, який відбудеться 1 червня о 17.00. На стадіоні «Зірка» «Кремінь» зіграє з «Минаєм», який обійшов «Черкащину-Академію» на 1 очко.

Кременчуцький клуб організовує виїзд для вболівальників. Вартість проїзду 50 грн для однієї людини. Для того, щоб замовити місце телефонуйте 067-939-94-96 и 099-072-59-00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Реал Фарма"