Збірна України, з двома хокеїстами «Кременчка», зберегла прописку в ІВ

6.05.2019, 08:16 Переглядів: 1 882

Національна збірна України завершила свої виступи на чемпіонаті світу-2019 в Дивізіоні IB

Національна збірна України завершила свої виступи на чемпіонаті світу-2019 в Дивізіоні IB, поступившись команді Естонії в овертаймі. 4 травня в естонському Таллінні закінчився чемпіонат світу, де збірна України зіграла з господарями турніру - естонцями.

У складі української команди зіграли двоє хокеїстів ХК «Кременчук» - захисник Всеволод Толстушко та нападник Тимур Гриценко.

«Синьо-жовті» активно почали зустріч, закинувши двічі вже до другої хвилини гри. Окрасою матчу став індивідуальний прохід Віталія Ляльки, який закинув свою шосту шайбу на турнірі. Вигравши перший період 3:1, команди значно зменшили оберти, а за 6 секунд до закінчення другої 20-хвилинки господарі скоротили відставання до мінімуму, що додало їм психологічної впевненості на вирішальну третину.

Третій період залишився повністю за естонцями, які перекидали нас 13:1, реалізувавши один кидок. Господарі хотіли перемогти в основний час, щоб зачепитися за бронзові медалі і зняли воротаря. Збірній України не вистачило двох секунд, щоб покарати суперника голом в порожні ворота – Естонію врятувала фінальна сирена.

В овертаймі переможну шайбу закинув Роберт Рооба, реалізувавши чисельну перевагу естонців.

Наша команда зберегла прописку в дивізіоні IB, завдяки єдиній перемозі румунів над Нідерландами.

Естонія – Україна – 4:3 ОТ (1:3, 1:0, 1:0, 1:0)

Україна: Дьяченко. Мережко – Пангелов-Юлдашев, Петрухно – Толстушко, Григор’єв – Скрипець, Романенко. Лялька – Мазур – Міхнов, Гаврік – Буценко – Бабинець, Коваленко – Гриценко – Німенко, Пересунько – Даниленко – Задоєнко, Чердак.

Голи: 0:1. Мережко (Гриценко, Німенко, 1:35), 0:2. Лялька (Пангелов-Юлдашев, Мережко, 1:55), 1:2. Петров (Макров, 3:51), 1:3. Бабинець (Чердак, 14:59 – більш.), 2:3. Віттанен (Ембріх, Шварогін, 39:54), 3:3. Андрєєв (Петров, 50:54), 4:3. Рооба (Лахесалу, 64:21 – більш.)

Чоловіча збірна України поступилася румунам в передостанньому матчі на чемпіонаті світу. Перший період склався для українців дуже невдало - вони двічі пропустили у меншості - 0:2. Друга 20-хвилинка стала ігровим відрізком невикористаних моментів. Наші хлопці перекидали суперників 13 - 6, але шайба не хотіла йти в румунські ворота. А коли Сергій Бабинець нарешті реалізував перевагу «синьо-жовтих», румуни відразу ж забили у відповідь - 1:3. У третьому періоді збірна Румунії двома голами дотиснула підопічних Андрія Срюбка - підсумковий рахунок 5:1 на користь наших суперників.

Україна - Румунія 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Шайби: 0:1 Петер (Трянча, 3:52 – більш.). 0:2 Біро (Борисенко, Гліга, 19:50 – більш.). 1:2 Бабинець (Буценко, Гаврик, 37:18). 1:3 Костянтин (Трянча, Роколі, 39:21). 1:4 Буточнов (Борисенко, Біро, 47:39). 1:5 Роколі (57:28 – штрафний кидок).

Україна: Дяченко, Чердак, Задоєнко, Романенко, Даниленко, Коваленко, Пересунько, Бабинець, Буценко, Скрипець, Григор’єв, Петрухно, Лялька, Мазур, Міхнов, Толстушко, Пангелов-Юлдашов, Гриценко, Гаврик, Німенко, Мережко.

Хет-трик Віталія Ляльки приніс Україні перемогу над Нідерландами. У третьому турі синьо-жовті не залишили жодних шансів збірній Нідерландів. Протягом усього матчу наша команда володіла беззаперечною ігровою та територіальною перевагою. Рахунок у грі було відкрито за 27 секунд до завершення першого періоду. А долю гри вирішила ударна трихвилинка наприкінці другого ігрового відрізку, протягом якої українські хокеїсти чотири рази вразили ворота суперників.

У заключному періоді «помаранчеві» стали не встигати за опонентами і порушувати правила. Наслідком цього стали ще три шайби нашої команди. Першим хет-триком в кар’єрі на міжнародному рівні відзначився нападник «Донбасу» Віталій Лялька. Свої дебютні шайби за головну команду країни закинули Вадим Мазур, Ігор Мережко та Даніїл Скрипець.

Нідерланди – Україна – 1:8 (0:1; 1:4; 0:3)

Голи: 0:1. Міхнов (19:33), 1:1. Мейсон (Клем, 27:23 – більш.), 1:2. Скрипець (Пересунько, Бабинець, 32:40), 1:3. Мережко (Задоєнко, Даниленко, 32:51), 1:4. Лялька (Толстушко, Міхнов, 33:25), 1:5. Мазур (Григор’єв, Міхнов, 36:00), 1:6. Міхнов (Лялька, Мазур, 44:34 – більш.), 1:7. Лялька (Міхнов, Пангелов-Юлдашев, 49:49 – більш.), 1:8. Лялька (Міхнов, Мазур, 58:49 – більш.).

Попри гол кременчуцького хокеїста Тостушко, збірна України поступилася. У другому турі збірна України зіграла проти збірної Польщі і програла з великим рахунком. У складі української команди зіграли двоє хокеїстів «Кременчука»: захисник Всеволод Толстушко та нападник Тимур Гриценко. Толстушко навіть закинув шайбу, але українцям це не допомогло.

Польща - Україна 7:3 (2:1, 4:1, 1:1)

Україна: Дяченко, Петрухно, Толстушко, Гаврик, Буценко, Бабинець - Мережко, Пангелов-Юлдашев, Лялька, Мазур, Міхнов - Григор’єв, Скрипець, Гриценко, Коваленко, Німенко - Романенко, Пересунько, Чердак, Даниленко, Задоєнко. Головний тренер: Андрій Срюбко.

Голи: 1:0. Капіца (Вронка, Іскарчик) 15:56, 1:1. Толстушко (Задоєнко) 17:53, 2:1. Капіца (Искарчик, Колуш 19:03,
3:1. Домогала (Яскевич, Михалскі) 21:42, 4:1. Капіца (Нойпауер) 25:42, 4:2. Лялька (Петрухно) 31:02, 5:2. Капіца (Брик, Нойпауер) 38:34, 6:2. Коморскі (Гощинські) 39:35, 7:2. Капіца 41:56, 7:3. Бабинець (Петрухно) 48:56

Україна не дотиснула Японію в першому матчі чемпіонату світу. У першому матчі турніру синьо-жовті поступилися одному з головних претендентів на підвищення в класі – команді Японії. Японці мали відчутну перевагу у першому періоді. Зусиллями Хірано азіати відкрили рахунок у поєдинку. До першої перерви команди обмінялися закинутими шайбами.

У другій 20-хвилинці команди знову обмінялися закинутими шайбами. На точний кидок Сайто українці відповіли пострілом Філіпа Пангелова-Юлдашева. Вихованець київського «Сокола» провів свій перший матч у складі національної збірної і відразу відзначився дебютною шайбою. Як не намагалися українці, але відігратися у третьому періоді нашій команді не вдалось. Андрій Срюбко мотивував своїх підопічних на фінальний штурм, проте оборона японської команди вистояла. У підсумку, не зважаючи на непогану гру, українська команда не змогла здобути очки у матчі проти Японії.

Україна – Японія – 2:3 (1:2; 1:1; 0:0)

Голи: 0:1. Хірано (Х. Сато, Терао, 4:43), 1:1. Лялька (Міхнов, 8:16), 1:2. Т. Сато (Хірано, 12:52), 1:3. Сайто (Накаясікі, К. Сато, 37:42), 2:3. Пангелов-Юлдашев (39:46).

Автор: Альона Душенко Джерело відео: IIHF Worlds 2019