Боксери з Полтавщини Віктор Вихрист й Олександр Хижняк завоювали золото Міжнародного турніру

21.04.2019, 16:44 Переглядів: 3 060

Змагання протягом тижня проходили в Грузії

Кременчуцький боксер Віктор Вихрист у складі національної збірної України змагався у Міжнародному турнірі класу «А». З 15 до 21 квітня в Тбілісі (Грузія) проходив 3-й Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків імені Давида Квачадзе. Участь у цьогорічному розіграші змагань приймали понад близько 100 боксерів з Грузії, Вірменії, Росії, Білорусі, Чехії та Азербайджану.

За результатами змагань боксери збірної України здобули шість нагород, серед яких 4 золота, а полтавця відзначили кубком «Кращого боксера змагань», а також така кількість здобутих нагород дозволила вивести збірну України на друге загальнокомандне місце.

Вихованець СДЮШОР Віктор Вихрист під керівництвом тренера Олександра Ляхового завоював золото у ваговій категорії +91 кг.

Відео переможного бою кременчуцького боксера:

Отож, переможцями та призерами у складі Національної збірної України стали:

• золото: Микола Буценко (56 кг), Євгеній Барабанова (69 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Віктор Вихрист (+91 кг)
  • срібло: Назар Куротчин (49 кг)
  • бронза: Юрій Шестак (60 кг)

Кращим боксером змагань визнали лідера збірної України у вазі до 75 кг полтавця Олександра Хижняка.

Окрім того шість здобутих нагород вивели збірну України на друге місце у загальному медальному заліку. Попереду опинилися лише господарі змагань - збірна Грузії, а третє місце посіли росіяни.