Сьогодні стартує історико-туристичний проект «Арт-орієнтування Кременчуком»

13.03.2019, 08:35 Просмотров: 1 563

 

Запуск віртуальної гри планується до Дня Європи 18 травня

13 березня о 12.00 кременчужан запрошують взяти участь в офіційному відкритті Арт-проекту та виставки картин біля центральних вітрин бібліотеки для дітей (вул.Соборна, 12/16). 


«Арт-орієнтування Кременчуком» - унікальний проект для нашого міста. Він покликаний залучити кременчужан до активного дослідження сучасного обличчя та історико-культурної спадщини рідного міста шляхом використання інноваційних технологій та творів мистецтв. Наступним етапом буде розробка віртуальної гри «Арт-орієнтування Кременчуком» для різних вікових категорій, в котрій у Googl-карті міста потрібно буде знайти місця, що зображені на картинах О.Бойко.


Працівники дитячої бібліотеки також підготують приємні сюрпризи для малечі. Такими стануть віртуальні пазли різного рівня складності: зібравши пазли, дитина збирає одну з картин нашого міста. Це – захоплююча подорож сучасним Кременчуком, яка спонукає дітей з родиною чи з друзями дослідити і вивчити рідне місто. Запуск віртуальної гри планується до Дня Європи 18 травня 2019 року. Презентація та детальна інструкція по грі «Арт-орієнтування Кременчуком» будуть представлені в кожному учбовому закладі та бібліотеках міста.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх