Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 30.11.2020 10:00
Підтверджені:
Україна732625
Кременчук3010
Хворі:
Україна375149
Кременчук1351
Одужало:
Україна345149
Кременчук1577
Померло:
Україна12327
Кременчук82

«Парк Крюківський» купив без тендеру охоронні послуги: Держаудитслужба знайшла порушення

2.03.2019, 13:10 Переглядів: 2 127

 

Договір з охоронною фірмою на 225,6 тис грн уклали без проведення відкритих торгів, хоча поріг для проведення торгів — від 200 тис грн

Держаудитслужба знайшла порушення у процедурі закупівлі послуг охорони, яку проводив комунальний заклад культури та відпочинку «Парк Крюківський» (директор Сергій Непша). Інформація про результати перевірки розміщена на сторінці закупівлі у системі ProZorro.

 

«Встановлено порушення законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі», - висновок Держаудитслужби, яка вимагає від керівництва КЗКВ «Парк Крюківський» усунути порушення.


У констатуючій частині рішення йдеться про те, що комунальний заклад мав би застосувати процедуру відкритих торгів, натомість процедуру без тендеру — як допорогову.


Держаудитслужба проводила перевірку за скаргою ГО «Кременчуцький антикорупційний центр», яке на своїй сторінці «Кремінь.Антикор» розповіло про передісторію питання:

 

«30 січня 2019 року КЗКіВ «Парк Крюківський» уклав договір про надання послуг фізичної охорони із ТОВ «Охоронно-розшукове бюро «Безпека». Сума укладеної угоди, так само як і очікувана вартість закупівлі – 225 600 грн. Проблема у тому, що посадові особи комунального закладу підписали договір із охоронною фірмою без проведення процедури відкритих торгів (нагадаємо, що законодавчий поріг для проведення вказаної процедури починається з 200 000 грн.). Натомість, у системі публічних закупівель «Prozorro» було опубліковано лише звіт про укладений договір.


У свою чергу, нашою організацією 15 лютого було направлено заяву про вчинення адміністративного правопорушення за статтею 164-14 КУпАП до Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області. У даній заяві було зазначено, що в діях посадових осіб КЗКіВ «Парк Крюківський» вбачається порушення чинного законодавства про публічні закупівлі, а саме здійснення закупівлі товарів без застосування визначених законодавством процедур закупівель.


Вже 18 лютого на сторінці закупівлі у системі «Prozorro» полтавським офісом ДАСУ було опубліковано рішення про початок моніторингу вказаної закупівлі на підставі інформації, отриманої від громадських об’єднань.


25 лютого було опубліковано висновок про результати зазначеного моніторингу, відповідно до якого посадовими особами ДАСУ було встановлено факт порушення комунальним закладом чинного законодавства про закупівлі, а замовника зобов’язали здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень».


 

Як раніше повідомляв «ТелеграфЪ», тенденція кременчуцьких закупівель така: майже половина бюджетних грошей витрачається без тендерів — тобто без економії. Такі результати моніторингу 19 замовників (відділів виконкому та КП), що здійснило ГО «Європейський клуб».


Автор: Татьяна Донченко Джерело фото: Фейсбук, Кремінь.Антикор
компанія «Інтера Люкс»

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.


Вверх