У Кременчуці відбулися військово-спортивні змагання присвячені 30 річниці виводу військ з Афганістану

20.02.2019, 13:32 Просмотров: 959 Комментариев: 1

 

Змагалися 10 команд, а саме учні 8-9 класів

18 лютого у Кременчуці відбулися змагання присвячені пам'яті учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виводу військ з Афганістану. Змагання проходили у навчально-виховному комплексі №20 серед учнів 8-9 класів шкіл Кременчука, участь взяли 10 команд.


На заході був присутній тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Кременчуцького ОМВК майор Мирослав Волков. В рамках патріотичного виховання молоді провели інформаційно - роз'яснювальну роботу щодо вступу до Вищих військових навчальних закладів та відбору кандидатів на військову службу за контрактом.


Школі могли ближче ознайомитися з колекцією зброї, гранатометів, проводилися заняття з саперно-інженерної підготовки та вибухо-небезпечними предметами.


На змаганнях завітали гості з усієї Полтавської обасті, а також Хорольського та Лубенського районів. Суддями на цих змаганнях були: учасники бойових дій на території інших держав, воїни-афганці, учасники АТО та ООС.


 

Автор: Альона Душенко Источник фото: Кременчуцький ОМВК, Олексій Довбня

Комментарии: 1

829
20 февраля 2019 15:17

Когда-нибудь мы также будем проводить соревнования в честь годовщины вывода росийских войск и наемников с украинских территорий..


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх