У Кременчуцькій виправній колонії приховували порушення щодо охорони праці, внаслідок якого травмувався засуджений

20.02.2019, 13:03 Просмотров: 2 172 Комментариев: 1

Триває розслідування у рамках кримінальної статті щодо службового підроблення

Прокуратура Полтавської області викрила факт службового підроблення у Кременчуцькій виправній колонії № 69. Там намагалися приховати порушення законодавства про охорону праці, внаслідок чого засуджений отримав травми, – передає прес-служба прокуратури.


Злочин виявили під час перевірки, яку ініціювали через травмування засудженого наприкінці грудня 2018 року. Так, один із засуджених під час виконання робіт у підсобному приміщенні через падіння покрівлі отримав закритий перелом ноги.


Зокрема заступник начальника виправної установи з інтендантського та господарського забезпечення пояснив, що в день нещасного випадку він усно роз’яснив робітникам підсобного господарства змінне завдання, а потім виконував свої посадові обов’язки.


У подальшому заступник начальника показав, що в день, коли стався нещасний випадок на виробництві, він не працював. До зони, що охороняється в ДУ «Кременчуцька виправна колонія (№ 69)» не заходив, письмових пояснень за фактом отримання травми засудженим не надавав, з матеріалами акту розслідування нещасного випадку не знайомився.


За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Комментарии: 1

2 401
20 февраля 2019 23:15

Так её ж вроде расформировали?!  


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх