20 лютого стартує прийом робіт для увічнення пам'яті учасників Революції гідності

17.02.2019, 12:31 Переглядів: 1 292

Відкритий конкурс на визначення кращої проектної пропозиції меморіальної форми триватиме до 21 травня

20 лютого розпочинається прийом робіт на участь у відкритому конкурсі на визначення кращої проектної пропозиції меморіальної форми для увічнення пам'яті Героїв Небесної сотніта вшанування подвигу учасників Ревоюції гідності. Прийом конкурсних проектних пропозицій триватиме три місяці до 21 травня 2019 року.

 

Учасниками Конкурсу можуть бути окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи.


Терміни для подачі заявок на участь у конкурсі – протягом всього періоду конкурсного проектування з моменту оголошення конкурсу.

Заява на участь у конкурсі подається на електронну пошту:uma@sat.poltava.ua (у темі листа вказати «заява на участь у конкурсі», в заяві бажано вказати номери контактних телефонів;  адресу учасника, місце роботи, посаду, електронну пошту) або поштою чи особисто за адресою: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, за адресою: 39600, Полтавська  обл., м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, каб. 221, телефон тел. (05366) 74-18-58 та (0536) 74-03-75. 


Після подачі заяви всі зареєстровані учасники отримають вихідні дані конкурсу для здійснення проектування.

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх